Lyderystės atvejo pristatymas Arvydo Sabonio organizacija


Įvadas. Arvydo Sabonio organizacijos pristatymas. A. Sabonio kaip asmenybės pristatymas. Teorinė tiriamojo lyderio apžvalga. Tyrimo aprašymas. Tyrimo duomenų analizė. 8. Išvados. Literatūros sąrašas.


Viena iš labiausiai Lietuvą garsinančių asmenybių sporto pasaulyje yra Arvydas Sabonis, kuris savo ryžtu ir užsispyrimu pasiekė ne tik karjeros aukštumų, bet ir tapo pasaulinio garso žvaigžde, valdo milijoninius verslus ir kaip parodė atliktos anketinės apklausos rezultatai - tapo autoritetu įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms. Būtent todėl ir pasirinkau nagrinėti šią asmenybę.

Darbo tikslas – įrodyti, kad A. Sabonis turi lyderio savybių.

Manau visi puikiai žinome, kad A.Sabonis yra veiklus ir daug gyvenime pasiekęs žmogus. Pagrindinis jo gyvenimo „variklis“ tai sportas, iš daugybės pasiektų apdovanojimų trūksta tik NBA čempiono žiedo, kas buvo A.Sabonio tiksluose, tačiau to įgyvendinti nebepavyks (krepšininko karjera baigta prieš 6 metus). Baigęs krepšininko karjerą pradėjo eiti BC „Žalgirio“ prezidento pareigas. O šiuo metu eina Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento pareigas [2]. Svarbiausia tai, kad už A.Sabonio kandidatūrą balsavo visi 98 balso teisę turėję LKF konferencijos dalyviai. Nė vienas iš žmonių nei susilaikė, nei pasisakė prieš, tai tik įrodo koks tai svarbus ir autoriteringas žmogus, kuriam rodo pagarbą ir juo tiki daugybė žmonių.

Taigi, dabar svarbiausios ir daugiausiai atsakomybės reikalaujančios Arvydui Saboniui pareigos - prižiūrėti ir puoselėti Lietuvos krepšinio vardą, bei sėkmingai eiti LKF prezidento pareigas. Per keturis kadencijai skirtus metus, kaip teigia A.Sabonis, daugiausiai kliūčių jam suteiks užsienyje gyvenanti šeima, kuri jį palaikys ir parems iš Ispanijos, o tai kas jo laukia einant prezidento pareigas, bus įdomus ir mylimas darbas skirtas krepšinio puoselėjimui ir bendrų salygų gerinimui. Juk nors ir pats Arvydas Sabonis dėl sveikatos problemų žaisti negali, jo pėdomis seka jaunesni sūnūs Tautvydas ir Domantas, šiuo metu lankantys krepšinio treniruotes Malagoje ir siekiantys pokolkas vienintelio tikslo – kaip ir jų tėtis, žaisti už jų gimtąją tautą – Lietuvą. Vyriausiasis sūnus Žygimantas nusprendė nesekti tėvo pėdomis.

Apibendrinant, A.Sabonis pasitraukęs iš profesionalaus sporto, tapo BC „Žalgirio“ , o vėliau ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu. Taip pat naudodamasis savo žinomu vardu įkurė ir valdo milijoninius verslus.

  • Lyderystė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 797 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2053 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Lyderystės atvejo pristatymas Arvydo Sabonio organizacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Lyderystės atvejo pristatymas Arvydo Sabonio organizacija. (2016 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderystes-atvejo-pristatymas-arvydo-sabonio-organizacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:56
×