Lyderystės ugdymas


Lyderystės ugdymas(is). Lyderiškumo saviugda. Lyderystės principų. Apie lyderes - moteris. Lyderių ugdymas organizacijose. Nuo ko pradėti mokyti lyderystės ar diegti ją įmonėje? Ko tikimasi iš lyderio pozicijas užimančios verslo įmonės? Koučingo samprata ir svarba.

Suvok koks lyderio savybių kompleksas Tau reikalingas. 2. Mokykis iš autoritetų. 3. Stebėk save (savianalizė). 4. Išsiaiškink, kokį Tave mato kiti. 5. Toliau mokykis. 6. Geriausias būdas išmokti – daryti tai ko mokaisi. 7. Kasdien daryk tai:.

Vis dažniau autoriai tvirtina, kad lyderystės stilius skiriasi priklausomai nuo lyties ir jog šiandieninėje visuomenėje moterų lyderystė yra efektyvesnė. Eagly ir Johnson (1990) nustatė, kad, priešingai stereotipiniams lūkesčiams, organizacijose moterų vadovavimo stilius nėra labiau orientuotas į santykius tarp žmonių ir mažiau sutelktas į užduotį negu vyrų.

Įgalinimai. Spręsdamas sunkų asmeninį klausimą, žmogus atranda vidinį ar išorinį resursą, toks resursas yra vadinamas įgalinimu. Pvz., įgalinimu gali būti drąsa, kuri atranda paskutinę minutę prieš susitikimą su svarbiu asmeniu. Įgalinimu gali būti vadovo parama ar geras žodis išsakytas man per pokalbį, gera mintis, perskaityta knygoje, geras vadovo klausimas, kuris skatina mąstyti ar ieškoti sprendimų. Įgalinimas – tai tos pozityvios vidinės ar išorinės jėgos, kurios suteikia žmogui pagreitį augti, tobulėti.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 116 KB
  • 2014 m.
  • 36 puslapiai (2220 žodžiai)
  • Donata
  • Lyderystės ugdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lyderystės ugdymas. (2014 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderystes-ugdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:30
×