Lyginamoji viešojo administravimo publikacijos žurnale analizė


Įvadas. Lyginamoji publikacijų viešoji viešojo administravimo žurnale ,,viešoji politika ir administravimas“ už 2010 – 2013 m. analizė. Tyrimo sritys Inovacijų vieta viešojo sektoriaus valdymo procesų modernizavimo sistemoje. Tyrimo sritys Viešojo sektoriaus projektų valdymo inovatyvumas. Tyrimo sritys Inovacijų įgyvendinimo trūkumai viešajame sektoriuje. Išvados. Literatūra.

Darbo aktualumas. XXI a. vykstantys spartūs globalizacijos procesai reikalauja pokyčių ne tik privačiame, bet ir viešajame sektoriuje. Šie pokyčiai pasireiškia viešojo sektoriaus veiklos procesų modernizavimu, naujovių viešajame sektoriuje diegimu, siekiant paskatinti šių institucijų taikomų veiklos procesų efektyvumą.

Naujovių diegimui didelę įtaką turi šalyje vykstantys ekonominiai ir politiniai procesai, didėjančios informacijos sklaida. Atsižvelgdamos į šiuos veiksnius, viešosios institucijos orientuojasi į naujų technologijų diegimą, norėdamos optimizuoti veiklos procesus bei tobulinti viešųjų institucijų veiklos procesų įgyvendinimą, siekiant sukurti efektyvią institucijų veiklos organizavimo sistemą.

Šiuose žurnaluose pateikiami viešosios politikos ir administravimo teoriniai ir praktiniai klausimai. Žurnaluose pateikiami straipsniai, kuriuose pateikiama analizė apie naujovių diegimą ir veiklos modernizavimo procesų taikymą viešajame sektoriuje.

Per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių keitėsi viešojo valdymo procesai. Šie procesai yra nukreipti į viešųjų institucijų veiklos efektyvumo gerinimą, diegiant naujas modernias valdymo sistemas.

Darbo objektas – Lyginamoji viešojo administravimo publikacijos žurnaluose ,,Viešoji politika ir administravimas“ ir ,,Viešasis administravimas“ 2010 – 2013 m. analizė.

Darbo tikslas – Pateikti žurnalų ,,Viešoji politika ir administravimas“ ir ,,Viešasis administravimas“ publikacijų už 2010 – 2013 metus analizę.

Darbo uždaviniai:

Darbo metodika: Mokslinės literatūros analizė ir vertinimas.

1. LYGINAMOJI VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO PUBLIKACIJŲ ANALIZĖ ŽURNALUOSE ,,VIEŠOJI POLITIKA IR ADMINISTRAVIMAS“ IR ,,VIEŠASIS ADMINISTRAVIMAS“ UŽ 2010 – 2013 M.M.

Per pastaruosius kelerius dešimtmečius Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos Sąjungos šalių vyksta spartūs globalizacijos procesai, kurie įtakoja ne tik privačių organizacijų, bet ir viešųjų institucijų pokyčius. Viešųjų institucijų pokyčiai nukreipti į inovacijų diegimą, siekiant modernizuoti ir optimizuoti šių institucijų veiklos procesus. Tačiau inovacijų taikymas viešųjų institucijų veikloje gali turėti ne tik teigiamą poveikį, viešųjų institucijų veiklos procesų modernizavimui, bet ir trūkumų, siejamų su viešųjų institucijų darbuotojų priešinimusi naujovėms, finansavimo trūkumų ir pan.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1685 žodžiai)
  • Universitetas
  • Surachka
  • Lyginamoji viešojo administravimo publikacijos žurnale analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Lyginamoji viešojo administravimo publikacijos žurnale analizė. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyginamoji-viesojo-administravimo-publikacijos-zurnale-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 16:33
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo