Lygintuvinis diodas


Dviejų pusperiodžių lygintuvas. Itampos daugintuvas. Vieno pusperedzio lygintuvai. Diodas lygintuvinis. Lygintuvinis dieodas. Darbai su diodais. Lygintuvinis diodas paskirtis. Diodo sutartinis zenklas. Diodai aprasymas. Vakuuminiai diodai paskirtis.

Lygintuvinis diodas – puslaidininkis diodas, kurio pagrindinė paskirtis – praleisti srovę viena kryptimi. Šie diodai naudojami įvairiuose elektros srovės lygintuvuose. Sutartinis ženklas. Elektros srovės lygintuvas. Dviejų pusperiodžių (angl. Full wave) lygintuvas su keturiais diodais. Vieno pusperiodžio (angl. Half wave) lygintuvas. Dviejų pusperiodžių lygintuvas su dviem diodais ir vidurinę atšaką turinčiu transformatoriumi. Dviejų pusperiodžių lygintuvas su du anodus turinčiu lempiniu diodu. Lyginimo efektyvumas. Įtampos daugintuvas. Prisijungimas ir litavimas. Lygintuvų diodus. Tiltinių lygintuvų. Lygintuvų diodus (didelė srovė).

Diodai leidžia elektros srautą tik viena kryptimi. Grandinės simbolis rodyklės rodo kryptį, kuria šiuo metu gali tekėti. Diodai yra elektros versija vožtuvas ir anksti diodai iš tiesų buvo vadinamas vožtuvai.

Diodai turi būti prijungtas teisingai apvalios, diagrama gali būti pažymėta a arba +, tai anodas ir k arba -, ​​skirtas elektroniniams (taip, ji tikrai yra k, o ne c, skirtas elektroniniams!). Katodinių pažymėtas eilutė tapybos ant kūno. Diodai yra ženklinami nurodant jų kodas smulkiu šriftu, jums gali tekti didinamojo stiklo skaityti šį mažo signalo diodai!

Lygintuvų diodus yra gana tvirtos ir jokių specialių atsargumo priemonių nereikia lituojant juos.

Lygintuvų diodus naudojamos energijos tiekimo konvertuoti kintamosios srovės (AC) nuolatinės srovės (DC), procesas, vadinamas rektifikacija. Jos taip pat naudojamos kitose grandinėse, kur didelis einamosios turi praeiti pro diodas.

AC-DC. Tiltinis lygintuvas yra vienas iš jų ir ji yra prieinama specialios parduotuvese. Tiltinių lygintuvų yra vertinami pagal jų maksimali srovė ir maksimalia įtampa. Jie turi keturias isvadas arba terminalus: du DC išėjimai ženklinami + ir -, du kintamosios sąnaudos, yra ženklinami etiketėmis .

  • Elektronika Namų darbas
  • Microsoft Word 187 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (916 žodžiai)
  • Dovydas
  • Lygintuvinis diodas
    10 - 1 balsai (-ų)
Lygintuvinis diodas. (2012 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/lygintuvinis-diodas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 10:45
×