Lyrikė Salomėja Nėris


Salomėja Nėris. Kas buvo Salomėja Nėris? ,,Mimoza“ Išvaizda Gerbėjai. Salomėja Nėris buvo XX a. Pirmos pusės lyrikė, neoromantikė, išpažintinės lyrikos atstovė. Mimoza“. Salomėja buvo svajinga. Išvaizda. Salomėja ilgai rengdavosi, kruopščiai valydavo drabužius. Salomėja Nėris turėjo be gales gerbėjų studijų metais. Nugalėtojas“. Salomėjos gerbėjų sąrašas. Naujoji meilė. Širdį jai suvirpino mediciną studijuojantis Bronius Zubrickas. Vyras. Salomėja susipažino su skulptoriumi Bernardu Buču. Karo metai. Pirmuosius karo metus Nėris praleido Penzoje ir Ufoje. Apibendrinimas. Salomėja Nėris buvo lengvai. Klausimai?


Kas buvo Salomėja Nėris? ,,Mimoza“ Išvaizda Gerbėjai ,,Nugalėtojas“ Naujoji meilė Vyras Karo metai Apibendrinimas.

Salomėja Nėris buvo XX a.

Salomėja buvo svajinga, uždaro būdo, panirusi į save. Už tai ji ir buvo praminta ,,mimoza“: tokia pat jautri aplinkai kaip ir lepi gėlė.

Salomėja ilgai rengdavosi, kruopščiai valydavo drabužius. Labai rūpinosi savo išvaizda, turėjo daug ,,kremų, pudrų, vandenėlių“, net lankydavosi kosmetikos kabinete. Visada isikišusi į knygas nešiojosi veidrodėlį. Buvo labai susirūpinusi savo svoriu, todėl studentaudama sumaniusi atsikratyti kelių kilogramų, todėl ištisą dieną badaudavo.

Salomėja Nėris turėjo be gales gerbėjų studijų metais, net 16. Vienas ateidavo rytais palydėti į universitetą, o pavakariais laukdavo su gėlių puokšte. Kitas vesdavosi į teatrą bei kiną. Trečias – šokdindavo. Vienas iš patraukliausių vyrams motyvų buvo tai, kad Salomėja – poetė, o poečių tuo metu buvę mažai.

  • MS PowerPoint 40 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (416 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kulbytė
  • Lyrikė Salomėja Nėris
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lyrikė Salomėja Nėris. (2020 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyrike-salomeja-neris.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:07
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo