Mačernis Vizijos analizė


Macernio treciosios vizijos analize. Macernio sestoji vizija analize. Penktosios macernio vizijos analize. Macernio vizijos analize. Macernio penktoji vizija. Macernis sviesos ir tamsos priespriesa. Macernio vizijos interpretacija. Penktosios vizijos analizė. "vizijos" siuzetas. V,macernio vizijos analize penktos.

Vizijos’’. Įžanga“ turi savo siužetą. Pirmoje strofoje aptinkame svarbiausius erdvės taškus: tai žemė ir namai. Apmąstymo objektai išvardijami trečiojoje strofoje. Ketvirtojoje strofoje atskleidžiama darbo reikšmė. Pirmoji vizija. Antroji vizija. Trečioji vizija.Ketvirtoji vizija. Penktoji vizija. Penktojoje“ vizijoje pristatomi du nekontrastiški veikėjai, o tiksliau – veikėjų grupės. Šioje vizijoje atskleidžiamas lyrinio subjekto išėjimas iš namų erdvės į pasaulį. Vizijoje yra ir dar viena erdvės sąvoka – laukai. Šeštojoje“ vizijoje ryškėja šviesos ir tamsos priešprieša. Šeštoji vizija. Sapnas eilėraščio žmogų nuneša į sodą. Senolės ir subjekto pokalbis nukelia į dar gilesnę praeitį. Septintoji“ vizija pradedama erdvės vaizdavimu. Septintoji vizija. Vizija kyla lauke tylią ir ramią naktį. Rožės lapeliai užkrinta ant subjekto veido ir širdies. Pabaiga.
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (2729 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Karina
  • Mačernis Vizijos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Mačernis Vizijos analizė. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/macernis-vizijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 05:12
×