Mada kaip būti gražiai skaidrės


Skaidres apie mada. Referatas apie madą. Madu skaidres. Mados istorijos referatai. Apie mada referatas. Mada - skaidres. Mados istorija referatas. Mada skaidres.

10 taisyklių kaip būti gražiai. Amžinoji mada. Xx a. Mados istorija. Negražių nebūna. Kaip ,,pataisyti: figūrą. Figūrų tipai. Spalvų reikšmės. Tavo kosmetinė. Kvepalai.

Kodėl žmonės nešioja drabužius? Tu atsakysi : kad pridengtų savo nuogumą, kad būtų šilta ar, atvirkščiai – kad pasislėptų nuo saulės. Ir būsi visiškai teisi. Jau pirmieji žmonės privalėjo kaip nors apsaugoti savo kūną nuo gamtos kaprizų. Iš pradžių tam naudojo lapus, džiovintą žolę,žvėrių kailius ir odas. Vėliau žmogus įsigudrino iš tam tikrų augalų pluošto pasigaminti audinį. Sugalvojo, kad ant žvėrių odos galima piešti arba išdeginti ją visokiais raštais, o žoles, vilną, medvilnę ir šilką galima dažyti įvairiomis spalvomis (dažų gminosi iš visko, kas turi spalvą : augalų,mineralų ar net kraujo). Tada ir atsirado mada.

  • MS PowerPoint 923 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai
  • Vaiva
  • Mada kaip būti gražiai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Mada kaip būti gražiai skaidrės. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/mada-kaip-buti-graziai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 09:03
×