Madingos vestuvinės šukuosenos


Sason kirpimas. Kirpimas sason. Sason sukuosena. Plaukų kirpimas sason. Ilgu plauku progines sukuosenos. Sason plauku kirpimas. Progines sukuosenos. Lengvos vestuvines sukuosenos. Madingiausios vestuvines sukuosenos. Madingos progines sukuosenos.

Šiandieninės šukuosenų mados kryptys. Stilingos šukuosenos. Modeliavimo triukas. Šilko vingiai. Kirpimo triukai. Spygliuoti galiukai. Kirpčių širma. Lengvi sluoksniai. Ryškumo triukai. Šviesos ruožai. Subtilus blizgesys. Garbanų slėpynės. Vyrų plaukų kirpimo tendencijos. Vyrų šukuosenų mados topas. Vestuvinės šukuosenos. Madingos proginės šukuosenos. Ilgų plaukų vestuvinės šukuosenos. Vestuvinės šukuosenos garbanotiems plaukams

Kas geriau g kirpimo pagrindas - klasikiniai bob , care ir sason su visomis galimomis variacijomis. Išlieka ir trumpas kirpimas, o ypač įvairūs žaismingi kirpjčiukai - žemiau antakių arba, atvirkščiai, nukerpant juos trumpai, prie pat kaktos viršaus.

Plaukai gali būti sušukuoti nerūpestingai, tačiau gerai juos prižiūrėti būtina, nes kaip sako prancūzai: gražūs plaukai - tai jau šukuosena.

Galima atsipūsti nuo tikslių bangų ir laku supurkštų sušukavimų. Būsite madingos vien tik sveikus, švarius ir blizgančius plaukus nerūpestingai susišukavusios, tačiau ir tai padaryti nėra taip paprasta.

Beje, jei jūsų plaukai netgi po gausios porcijos modeliavimo priemonių ir sudegusio lygintuvo nepaklusnšilko vingiai. Šio modelio natūralios garbanos nuostabios, tačiau joms akivaizdžiai stinga išraiškingumo. Tai — didžiausia visų garbanių problema: nors ir kaip atidžiai dėliotų sruogas, po valandos jos pasipučia ir vėl įžūliai styro į visas puses. Įsidėmėk: kad visam laikui pamirštum šiuos nepatogumus, turi išsirinkti tinkamą priemonę garbanotiems plaukams modeliuoti. Išbandyk kremą garbanoms paryškinti trevor sorbie curl cream (30 lt). Drėgnus plaukus suskirstyk 2—4 cm pločio sruogomis, kiekvieną patepk išsirinkta priemone ir kelias sekundes palaikyk apvyniojusi aplink pirštą. Tada leisk plaukams natūraliai išdžiūti. Jei neturi lengvi sluoksniai. Jei tavo plaukai vienodo ilgio, tikriausiai pastebėjai, jog palyginti sudėtinga suteikti jiems purumo ar įvairesnės tekstūros. Taip yra dėl to, kad ties viršugalviu esančios sruogos ilgiausios bei. Sunkiausios — jos ir neleidžia plaukams papurti. Daug seksualiau atrodysi, jei iškarpysi plaukus įvairaus ilgio sruogomis, viršutines palikdama vos iki skruostikaulių. Taip nusikirpusi lengvai pasidarysi ir valiūkišką tiesių plaukų, ir romantišką banguotų, ir žavią gundančių garbanų šukuoseną. Jei nori atrodyti kaip mergina iš nuotraukos, drėgnas plaukų šaknis patepk purinamąja priemone, pavyzdžiui, wella design mousse lack (12,99 lt), o visas sruogas lengvai perbrauk vašku šukuosenai formuoti. Rekomenduojame vo5 styling wax (18,99 lt). Džiovindama pirštais nusmailink kiekvieną sruogą.

Spygliuoti galiukai. Atėjusi nukirpti apšiurusių galiukų paprašyk kirpėjo, kad ne griežtai nudailintų šukuosenos silueto liniją, o tarsi ją iškandžiotų. Ši nauja technika suminkština plaukų galiukus, ir jie neišduoda, jog ką tik lankeisi kirpykloje. Be to, tai itin stilinga.

Kirpčių širma. Lengvi kirpčiukai — paprasčiausias būdas įvaizdžiui pakeisti.

  • Microsoft Word 305 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (841 žodžiai)
  • Aisteee
  • Madingos vestuvinės šukuosenos
    10 - 1 balsai (-ų)
Madingos vestuvinės šukuosenos. (2010 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/madingos-vestuvines-sukuosenos.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 22:30
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo