Magnetinis rezonansas


Magnetinio rezonanso angiografija. Magnetinis rezonansas kaina. Magnetinio rezonanso tyrimo koontraindikacijos. Indikacijos magnetiniam rezonansui. Magnetinis rezonansas išvados. Magnetinio rezonanso tyrimas kontraindikacijos. Magnetinio rezonanso tyrimo indikacijos. Magnetinio rezonanso kontraindikacijos. Magnetinis rezonansas kontraindikacijos. Galvos magnetinis rezonansas kaina.

Įvadas. Mr tyrimo įranga. Fizikiniai principai. Magnetinio rezonanso (mr) tyrimo indikacijos ir kontraindikacijos. Privalumai ir trūkumai. Magnetinio rezonanso vaizdo kūrimo principai. Magnetinio rezonanso angiografija, tyrimo metodai, jų privalumai ir trūkumai. Išvados. Literatūra.

Indikacijų MR tirti yra daug. MR labai gerai paryškina struktūras, kurių didelę dalį sudaro vanduo ir riebalai. Tinka tirti CNS, ypač galvos smegenis, taip pat įvairioms patologijoms tirti. Pagrindinis tyrimo trūkumas yra didelė tyrimo kaina bei ilga tyrimo trukmė. Norint apdoroti magnetinio rezonanso signalus ar pagreitinti tyrimo laiką dažniausiai naudojamos dvi rekonstrukcijos. Viena iš jų naudojama kraujagyslių vaizdui rekonstruoti, o kita, norint gauti papildomos informacijos apie patologinių struktūrų ribas ar santykį su aplinkiniais audiniais.

Magnetinio rezonanso tyrimu galima tiksliai įvertinti pokyčių vietą. Taip pat yra įvairių tyrimo metodų, kurie tiria arterinę ir veninę kraujotaką. Bet kaip bebūtų gaila yra ir tam tikrų kontraindikacijų, dėl kurių prireikus negalima atlikti šio tyrimo.

  • Fizika Referatas
  • Microsoft Word 432 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2631 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Magnetinis rezonansas
    10 - 2 balsai (-ų)
Magnetinis rezonansas. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/magnetinis-rezonansas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:55
×