Maironis pristatymas (2)


Maironis. Biografija. Tėviškė Tėvai Seserys Charakteris Pirmosios rašymo. Kas rašė apie Maironį. Apie Maironį yra. Maironis lietuvių poezijoje yra tokia pat aukštuma kaip Mickevičius lenkų. Maironis ir J. Naujalis susibičiuliavo 1893 m. Kūryba. Meninė kūryba yra ryškiausioji Maironio asmenybės pusė. Eilėdara. Maironis <. > ne tik galutinai įteisino silabotoninę eilėdarą. Maironio meilė tėvynei. Susidomėjimas Lietuvos istorija Maironiui nebuvo atsitiktinis. Vilnius prieš aušrą‘‘. Maironis apie Vytautą. Vytauto vardas Maironiui reiškė labai daug. Moters tema Maironio literatūroje. Maironis vienas pirmųjų lietuvių literatūroje taip ryškiai į visuomenės veiklos areną išvedė moterį. Kaip išreiškėme pagarbą Maironiui. Maironio gatvė Mažeikiuose Maironis yra ant 20 litų banknoto. Šaltiniai. Literatūros vadovėlis Knyga Maironis. Lyrika. „Ar aš kaltas, kad mano širdis nenukalta iš šalto akmens.


Tėviškė Tėvai Seserys Charakteris Pirmosios rašymo – skaitymo pamokos Mokslas Universitetas Kunigų seminarija Žavėjosi poezija Vienintelė lyrikos knyga. Apie Maironį yra rašyta daug: Maironis lietuvių poezijoje yra tokia pat aukštuma kaip Mickevičius lenkų, Puškinas rusų, Gėtė ir Šileris vokiečių literatūrose. ,,Mano kartos žmonėms Maironis daugiau negu poetas, – yra pastebėjęs V. Mykolaitis Putinas. – Mes žinome daug didesnių poetų už Maironį, tačiau Maironis mums kažkas daugiau negu jie’’. ,,Kai patekdavo mums jo eilės, mes jas skaitydavom nelyginant evangeliją’’, – prisiminė vienas bendramokslių ,,Geriausias lietuvių poetas yra Maironis. Deja, Maironis. Laimei, Maironis.‘‘ – Tomas Venclova.

Meninė kūryba yra ryškiausioji Maironio asmenybės pusė. Maironis išbandė įvairius poetinio kalbėjimo tipus: oratorinį, dainiškajį, išpažintinį, meditacinį, parašė satyrų, sonetų, baladžių. Esmingiausia Maironio kūrybinio palikimo dalis vis dėlto yra lyrika. Vaižgantas aiškiai pareiškė: ,,Maironis lyrikas, ir nieko daugiau‘‘.

  • MS PowerPoint 1803 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (714 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydas
  • Maironis pristatymas (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Maironis pristatymas (2) . (2017 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/maironis-pristatymas-2.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:27
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo