Maisto ir gėrimų pristatymas vadyba


Maisto ir gėrimų pristatymas vadyba.


Šio darbo tikslas- remiantis vadybos literatūra, žiniomis, įgytomis paskaitų bei pratybų metu, suprasti vadybinio darbo ypatumus, susipažinti su vadybiniu darbu konkrečioje organizacijoje ir gebėti įžvelgti bei įvertinti vadybinio darbo ypatybes praktikoje. Produkto darymo valdymo praktika organizacijoje.

Darbui atlikti pasirinkau įmonę UAB "foodout.lt". Šios įmonės gavinys-kliento užsakymas, produktas- maisto ir gėrimų pristatymas į pasirinktą vietą. Pagrindinė šios įmonės darbo priemonė yra automobilis, kadangi su juo yra išvežiojamas maistas ir gėrimai.

Planavimui aprašyti pasinaudosiu , mano numatyta, valdymo struktūros schema. Daugiausiai galios įmonėje turintis asmuo yra įmonės vadovas. tiesiogiai jam yra pavaldus direktorius. Už atskirų miestų padalinius yra atsakingi skirtingi direktoriai. Vairuotojai buhalteriai ir dispečeriai yra tiesiogiai pavaldūs direktoriui ir netiesiogiai vadovui. /

Įmonės vadovas planuoja finansinius dalykus, įmonės biudžetą, tam į pagalbą pasitelkdamas ir buhalterius. Pagrindinis vadovo planas būtų didinti apyvartą ir tuo pačiu plėsti įmonės veiklą. To būtų siekiama ieškant naujų klientų. Planai vadovą pasiektų kas mėnesį vykdomo susirinkimo metu.

Direktorius planuoja savo padalinio darbuotojų skaičių. Rūpinasi atlyginimų skaičiavimu ir išmokėjimu. Suplanuoja vairuotojų darbo grafikus pagal jų pageidavimus.

Buhalteris planuoja įmonės mokeščius, apskaitą.

Vairuotojas planuoja savo kelionės maršrutą. Taip pat kas mėnesį planuoja savo automobilio techninę būklę ir ataskaitą pateikia direktoriui.

  • Microsoft Word 69 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1191 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gediminas
  • Maisto ir gėrimų pristatymas vadyba
    10 - 2 balsai (-ų)
Maisto ir gėrimų pristatymas vadyba. (2016 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-ir-gerimu-pristatymas-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:15
×