Maisto papildai maitinančioms moterims


Maisto papildai maitinančioms moterims. Motinos mityba lemia kūdikio sveikatą. Būsimo kūdikio sveikata idealiu atveju reikia pradėti rūpintis dar prieš pastojant. Mokslininkai ištyrė, kad net badmečiu motinos sėkmingai išmaitina krūtimi savo kūdikius. Multivitaminai nėščioms ir maitinančioms moterims tabletės N. Multivitaminai nėščioms ir maitinančioms moterims. Šis produktas garantuoja puikią moters ir besivystančio kūdikio savijautą. Breastfeeding pregnacare n. Pregnacare breast feeding aprūpina organizmą visais reikalingais vitaminais. Kalcis su inulinu soria natural n. Kalcio preparatas su inulinu. Inulinas, esantis šiame preparate. Literatūros šaltiniai.

Multivitaminai nėščioms ir maitinančioms moterims tabletės N90; Breastfeeding PREGNACARE N56; KALCIS SU INULINU Soria Natural N60.

Kalcio preparatas su inulinu. Inulinas, esantis šiame preparate,žymiai pagerina kalcio pasisavinimą.Kalcis rekomenduojamas rachito ir osteoporozės profilaktikai,menopauzės metu, augant, nėštumo metu ir maitinant krūtimi(nes sumažėja kalcio pasisavinimas).

Vartojimas: rekomenduojama 4 tabletės per dieną. Gamintojas: Ispanija. Kaina: 75,14 Lt.

  • Farmakologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 772 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (443 žodžiai)
  • Ieva
  • Maisto papildai maitinančioms moterims
    10 - 2 balsai (-ų)
Maisto papildai maitinančioms moterims. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-papildai-maitinancioms-moterims.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:56
×