Maisto prekių parduotuvės verslo planas


Maisto parduotuves verslo planas. Maisto prekiu parduotuves iranga. Verslo planas maisto prekių parduotuvė. Maisto prekiu parduotuves steigimas. Maisto prekiu parduotuve verslo planas. Verslo planas maisto parduotuve. Verslo planas parduotuve. Maisto prekiu parduotuves isplanavimas. Marketingo planas parduotuve. Prognostinis balansas.

Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Paslaugos. Įmonės charakteristika. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Nuosavybės forma. Žinios apie akcininkus. Vietovės, kurioje įsikūrusi bendrovė, aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir galimybių analizė. Vartotojai. Konkurentai. Rinkodaros planas. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Gamybos planas. Gamybinės patalpos ir įrengimai. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Produktai ir tiekėjai. Transportas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai, darbo užmokestis. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Finansai. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Firmos prognostinis balansas. Išvados. Literatūra.

Mūsų steigiama įmonė uab „hepara“, užsiims mažmenine maisto prekių priekyba. Nuspręsta steigti uždarąją akcinę bendrovę (uab), nes tokia nuosavybės forma duoda galimybę koncentruoti didelį kapitalą, atsiranda ribota akcininkų turtinė atsakomybė, yra galimybė perduoti teises, egzistavimo laikas-neribotas.

Maisto prekių parduotuvę planuojama įkurti vilniuje, kranto 16, mickūnų seniūnija, vilniaus rajonas. Įmonės įstatinis kapitalas 40 000 litų. Šio darbo objektas – uab „hepara“ – maisto prekių parduotuvė. Darbo tikslas – pateikti uab „hepara“ verslo planą. Mano idėja – įsteigti uab „hepara“. Aš turiu patalpas mickūnuose, kur prekiausiu kasdieniniais maisto produktais (duonos, pyrago gaminiais bei pieno produktais). Patalpos yra su visa reikalinga įranga, lentynomis bei šaldytuvu.

Kaip įrodė mano tyrimai, mieste yra parduotuvės iį žarnauskinė miroslava ir sss prekyba Černiausko iį. Mano žiniomis, nuo šio verslo nebankrutavo nė viena tokio tipo bendrovė (t. , kuri prekiauja kasdieniniais maisto produktais), neskaitant tų bendrovių, kurios savo parduotuves statė šalia konkurentų.

Uab „hepar“ nori platinti sveiką maistą. Šiai paslaugai atlikti, kad būtų pasiekti laukiami rezultatai, reikia aukštos kokybės maisto produktų, kuriuos siūlo ab „gudobelė“, ab „žemaitijos pienas“ ir ab „pieno žvaigždės“. Bendrovė yra pasiruošus išsilaikyti ir sustiprinti pozicijas esamoje vietinėje rinkoje. Tam tikslui siekiu įsigyti aukštos kokybės produktų, kuriuos tieks ab „gudobelė“, ab „žemaitijos pienas“ ir ab „pieno žvaigždės“. Mano bendrovė yra suinteresuota, kad sveikos mitybos pavyzdis ir geri produktai pritrauktų žmonių susidomėjimą. Svarbiausia siekti numatytų tikslų, remiantis sudarytais planais ir atitinkamai juos koreguoti kintant rinkos sąlygoms.

Viena iš svarbiausių įmonės privilegijų yra tai, kad darbuotojai turi žinoti bendrovės tikslus, be to, jie turi žinoti savo pareigas, teises ir atsakomybę. Vadovas taip pat turi mokėti atitinkamai bendrauti su žmonėmis bei sukurti šiltą, darbingą atmosferą. Darbuotojai turi jausti, kad jie yra stebimi ir jų veikla yra vertinama pagal įmonėje priimtus tam tikrus nuostatus.

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (3405 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brukne
  • Maisto prekių parduotuvės verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Maisto prekių parduotuvės verslo planas. (2012 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-prekiu-parduotuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 10:46
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo