Maisto priedai ir papildai


Maisto priedai ir papildai skaidres. Maisto priedu pavyzdziai. Chemijos skaidres "maisto papildai". Maisto papildų katorijos. Skaidres apie maisto papildus. Skaidres antioksidantai. Maisto papildai referatas. Maisto priedai ir papildai referatas. Maisto priedai mokslo baze. Maisto papildai ir jų priedai.

Skaidrės apie maisto priedus ir papildus. Maisto priedai ir papildai. Natūralios ar sintetinės cheminės medžiagos. Prailgina produktų tinkamumo vartoti trukmę. Maisto priedai yra klasifikuojami. Europos sąjungoje tai yra numeris e. Skirstomi į grupes pagal paskirtį. Maisto priedai klasifikuojami taip. Konservantai. Maisto priedų pavyzdžiai. Vykstant reakcijai organizme. Lecitinas. Citrinos rūgštis. Glutamatai. Maisto priedų naudojimas ribojamas. Maisto papildai. Kategorijos. Valantys. Atstatantys. Papildantys. Maisto papildų katorijos skirstomos į grupes. Maisto papildai padeda išvengti. Maistinės skaidulos. Oligosacharidai. Peptidai ir proteinai. Polinesočiosios riebalų rūgštys. Sacharidai – alkoholiai. Pieno rūgšties bakterijos. Antioksidantai. Natūralūs augalų ekstraktai. Informacijos šaltiniai.
  • MS PowerPoint 1520 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai
  • Ugne
  • Maisto priedai ir papildai
    10 - 1 balsai (-ų)
Maisto priedai ir papildai. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-priedai-ir-papildai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 19:44
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!