Maisto produktų gabenimas: sąlygos, ypatumai, išskirtiniai bruožai, transporto priemonės


Maisto produktų gabenimas sąlygos , ypatumai , išskirtiniai bruožai , transporto priemonės. Įvadas Temos aktualumas. Transporto rūšies įvertinimas bei parinkimas. Maisto produktų transportavimas. Transporto priemonės skirtos maistui gabenti Izoliuota transporto priemonė. Transporto priemonės šaldytuvai. Mechaninės transporto priemonės refrižeratoriai. Apšildomos transporto priemonės.


Didelis gabenamų krovinių svoris; Ne visur pakankamai išvystytas geležinkelio tinklas;

Laiko ir kaštų taupymas gabenant nedideliais Nėra tikslaus gabenimo grafiko;

atstumais arba aptarnaujant tam tikrą teritoriją; Priklausomybė nuo eismo trukdymų;

Tuo tarpu siuntos pagal Minalgą (2001) gali būti skirstomos į:

Maisto gabenimas yra viena svarbiausių gabenimo šakų kiekvieno žmogaus gyvenime. Maistas gabenamas įvairiausiais būdais, vienas svarbiausių tai automobilinis gabenimas, t. y. „izoliuojančiomis transporto priemonėmis“, „ledainėmis“, „refrižeratoriais“ ir „apšildomomis transporto priemonėmis“, yra tik tos transporto priemonės, kurios atitinka apibrėžimus ir reikalavimus. Kitaip sakant, tokie krovininiai automobiliai turi daugiau privalumų gabenant palyginus už kitus gabenimo būdus. Kitas svarbus ir naudojamas gabenant maistą dideliais kiekiais – vandens transportas. Laivuose gabenami konteineriai, kurių kartais būna apie 1000vnt. gali nugabenti milžiniškus kiekius maisto ir yra mėgiamas transportavimo būdas didelių įmonių ar parduotuvių tinklų. Geležinkelio transportas yra mėgiamas transportavimo būdas, tačiau ne visur yra pakankamai išvystytas geležinkelių tinklas, kuris užkerta kelią šiam transportavimui. Juo taip gabenami dideli kiekiai maisto lyginant su krovininių automobilių transportavimo kiekiais. Kiti likę būdai: tiek vamzdyninis, tieko oro transportavimas – yra mėgiamas kitos rūšies transportavimo atstovų. Oro transportavimas yra brangus ir lyginant su laivų ar geležinkelio transportu. Vamzdyninis nėra pritaikytis maisto gabenimui, kadangi juo gabenamos įvairios žaliavos: dujos, nafta ir t.t. Išnagrinėjus visus transportavimo būdus populiariausias išliekai automobilinis transportavimo būdas, kadangi lyginant privalumus ir trūkumas labiausia priimtinas bei patogiausias tiek vežėjui, tiek gavėjams.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2115 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sarunas
  • Maisto produktų gabenimas: sąlygos, ypatumai, išskirtiniai bruožai, transporto priemonės
    10 - 3 balsai (-ų)
Maisto produktų gabenimas: sąlygos, ypatumai, išskirtiniai bruožai, transporto priemonės. (2016 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-produktu-gabenimas-salygos-ypatumai-isskirtiniai-bruozai-transporto-priemones.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 06:59
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo