Maisto produktų ir gėrimų bendrovės „PepsiCo“ analizė


Įvadas. PepsiCo“ Europe. Misija, vizija ir tikslingos veiklos prasmė. „PepsiCo“ bendrovės principai. Įmonė laikosi šešių principų. Atvirai sakyti tiesą. Gauti naudą iš įvairovės ir įtraukties. Išlaikyti pusiausvyrą tarp trumpalaikės ir ilgalaikės perspektyvos. Gerbti kitus ir siekti sėkmės kartu. Verslo etikos principai. Nenaudoti vaikų darbo. Gerbti darbuotojų teisę laisvai burtis į asociacijas ir dalyvauti derybose dėl kolektyvinių. Vykdyti veiklą tausojant aplinką bei laikantis įstatymuose ir kituose teisės aktuose įtvirtintų aplinkosaugos reikalavimų. Užtikrinti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas.


Bendrovę veda intensyvi rinkoje vyraujanti konkurencija, tačiau savo kovos dvasią kreipia link sprendimų, kurie neša sėkmę tiek įmonei, tiek ir jos padaliniams. Įmonės sėkmė grindžiama gilesniu klientų, vartotojų ir bendruomenių poreikių supratimu. Norėdami parodyti savo rūpinimąsi, jie mielai deda papildomas pastangas.

Bendrovės darbuotojai išdėsto visą istoriją, o ne tik tai, kas yra naudinga siekiant tam tikrų tikslų. Taip yra užtikrinamas ne tik aiškumas, sąžiningumas ir tikslumas, bet ir tai, kad jų žinia pasiekia adresatą.

Priimdami sprendimus, darbuotojai atsižvelgia į riziką ir naudą trumpalaike ir ilgalaike perspektyva. Pusiausvyros išlaikymas padeda palaikyti augimą ir užtikrina idėjų savalaikiškumą tiek dabar, tiek ir ateityje.

nedelsiant informuotų „PepsiCo“ apie veiksnius, kurie galėtų turėti neigiamos įtakos „PepsiCo“ produkto vertinimui visuomenėje.

„PepsiCo“ tiekėjams draudžiama teikti arba siūlyti dovanas „PepsiCo“ darbuotojams, kurios galėtų netinkamai paveikti „PepsiCo“ verslo sprendimų priėmimą ar suteikti nepagrįstą konkurencinį pranašumą.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1384 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Maisto produktų ir gėrimų bendrovės „PepsiCo“ analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Maisto produktų ir gėrimų bendrovės „PepsiCo“ analizė . (2018 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-produktu-ir-gerimu-bendroves-pepsico-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 16 d. 09:47
×