Maisto produktų ir gėrimų bendrovių pristatymas „PepsiCo“


Pepsico. Įvadas „PepsiCo“ Europe „PepsiCo“ bendrovė Misija. Įvadas. „PepsiCo“ įsitikinimu, elgtis etiškai ir atsakingai ne tik teisinga. „PepsiCo“ Europe. "PepsiCo Europe“ – tai viena pirmaujančių Europoje maisto produktų ir gėrimų bendrovių. „PepsiCo“ bendrovė yra. Pikantiškų užkandžių gamintojas. Misija, vizija ir tikslingos veiklos prasmė. Misija Būti pasaulyje pirmaujančiu maisto produktų gamintoju. „PepsiCo“ bendrovės principai. Rūpintis savo klientais, vartotojais ir pasauliu. Verslo etikos principai. Išmanyti taikomus įstatymus. Išvados. Rekomendacijos. Literatūros šaltiniai.


Įvadas „PepsiCo“ Europe „PepsiCo“ bendrovė Misija, vizija ir tikslingos veiklos prasmė „PepsiCo“ bendrovės principai Verslo etikos principai Išvados Rekomendacijos Literatūros šaltiniai.

Misija Būti pasaulyje pirmaujančiu maisto produktų gamintoju, kuris daugiausia dėmesio skiria paruoštų maisto produktų ir gėrimų gamybai. Vizija Siekti tvaraus augimo ir investicijų į sveikesnę žmonių ir planetos ateitį, o taip pat siekti gerinti visus aspektus srityse – aplinkos apsaugos, socialinės gerovės ir ūkio – su kuriomis mums tenka susidurti, kuriant geresnį rytojų. Tikslingos veiklos prasmė Siekti verslo ir finansinės sėkmės, tuo pačiu metu darant teigiamą poveikį visuomenei.

Rūpintis savo klientais, vartotojais ir pasauliu, kuriame gyvename. Parduoti tik tuos produktus, kuriais mes galime didžiuotis. Atvirai sakyti tiesą. Išlaikyti pusiausvyrą tarp trumpalaikės ir ilgalaikės perspektyvos.

  • MS PowerPoint 740 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (369 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Maisto produktų ir gėrimų bendrovių pristatymas „PepsiCo“
    10 - 3 balsai (-ų)
Maisto produktų ir gėrimų bendrovių pristatymas „PepsiCo“. (2018 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/maisto-produktu-ir-gerimu-bendroviu-pristatymas-pepsico.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 16:49
×