Maitinimo paslaugos Palangos kurorte


Maitinimo paslaugos palangoje. Kurorto statusą turinčių savivaldybių paskirtis. Maitinimo paslaugos samprata. Kurortų ir kurortines vietoves turinčių savivaldybių paskirtis. Poilsio tvarkymas. Kurorto samprata. Maitinimo paslaugu aprasymas kurortui. Darbas-verslas palangoje. Palangos kurorto analize. Baigiamasis darbas apie maitinimo paslaugas.

Įvadas. Kurortas ir verslas. Kurorto samprata. Kurortų ir kurortines vietoves turinčių savivaldybių paskirtis. Smulkaus ir vidutinio verslo samprata. Maitinimo paslaugos. Poilsio tvarkymas. Apklausos tvarka. Apklausos duomenys. Apklausos išvados. Įsidarbinomo projektas. Projekto turinys. Projekto sąmata. Išvados. Literatūra. Santrauka. Darbo objektas – uab „sveikuoliai“. Baigiamojo darbo tikslas – sudaryti verslo planą, kuris atspindėtų pagrindinius verslo plano principus ir aspektus.

Darbo vadovas.

Per paskutiniuosius kelerius metus Lietuvoje pastebimai pagausėjo maitinimo įstaigų. Kavinės tapo pranašesnės už kitokio pobudžio maitinimo paslaugas teikiančias įstaigas tuo,kad kainos nėra itin didelės ir aplinka kultūringa. Tačiau sėkmė labiausiai priklauso nuo kavinės dislokacijos vietos, tinkamai vykdomos kainų politikos (reikia labai atidžiai sekti konkurentus). Taip pat labai didelė konkurencija ir tarp viešojo maitinimo taškų,nes steigti barus,kavines tapo madinga.

Palangoje labai trūksta sveiko maisto įstaigų. Savo darbe išdėstysiu savo verslo planą dėl steigimo sveiko maisto kavinės.

Norint pradėti įgyvendinti kokią nors verslo idėją būtina parengti verslo planą. Verslo plano užduotis nėra vien tik aptarti veiklos detales,ji kartu privalo vesti į svarbiausią tikslą–pelną.

Taigi kam reikalingas planavimas?Ogi tam,kad juo remdamiesi verslo firma galėtų parengti savo sėkmės projektą ir tikslingai veikti. Savininkai privalo spręsti,ką ir kaip daryti. Be to,planavimas–tai saugus žingsnis į pelningą ateitį. O ateitis visąlaik kupina pavojų,kuriuos reikia kiek įmanoma sumažinti. Nagalėdama būti tikra dėl ateities,verslo įmonė savo planuose turi numatyti visas veiksmų alternatyvas,kiekvienos jų trūkumus ir privalumus. Šitaip verslo įmonė parengiabaigiamojo darbo tikslas – sudaryti verslo planą, kuris a• parengti verslo planą sudarant pagrindines jo dalis ir remiantis įmonės duokurortas - įstatymo suteiktas statusas gyvenamajai vietovei, kurioje yra gamtinių gydomųjų veiksnių (mineralinių vandenų, gydomojo purvo, sveikatai palankus klimatas, rekreacinių želdinių, vandens telkinių)bei speciali infrastruktūra šiems veiksniams naudoti gydymui, profilaktikai ir poilsiui bei turizmui. Lr turizmo įstatymas(žin. ,1998,nr. 32-852;2002,nr. 123-5507;2004,nr. 156-5689).

Pasaulinėje praktikoje,įsivyravus naujiems gydymo principams,reikalaujantiems teisingos,į ligos fazę nukreiptos terapijos,keitėsi kurortinio gydymo sistema. Kurorto veiklos centre atsirado treniruotės ir žmogaus suaktyvinimas,organizmo funkcijų gerinimas arba psichinio stabilizavimo reguliavimas. Palanki kurortų aplinka ir gydymas per atsipalaidavimą sudaro palankias galimybes organizmo stiprinimui ir fizinės sveikatos gerinimui.

Kurortą galima charakterizuoti ir kaip turizmo,sporto ir poilsio objektą. Tai vienas iš šalies įvaizdžio formavimo atramos taškų. Atvykę užsienio turistai įtakoja naujų ekonominių ryšių atsiradimą, skatina investicijų pritraukimą,išsiveža šalies ekonominės,socialinės galios įspūdį.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3598 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Maitinimo paslaugos Palangos kurorte
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Maitinimo paslaugos Palangos kurorte. (2011 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/maitinimo-paslaugos-palangos-kurorte.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:07
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo