Maketavimo įmonės verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai ir prognozuojama ateitis. Paslaugos aprašymas. Marketingas.Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pateikimo strategija. Kainodaros strategija. Savikaina. Rėmimas ir akcijos. Paslaugos teikimas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai, tiekėjai. Personalas. Personalo parinkimas, reikalavimai. Pareigos. Atsakomybė. Vadyba. Rizikos veiksniai. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimai. Finansinių prognozių prielaidos. Lūžio taško įvertinimas.

Mūsų firmos teikiamos maketavimo vei dizaino paslaugos, o taip pat įvairūs teksto redagavimo, teksto vertimo iš užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių, ispanų) nors pagal visas socialines apklausas buvo nustatyta kad apie 55% Lietuvos žmonių mano jog tokias paslaugas teikiančios įmonės yra ypač svarbios Lietuvoje, tačiau net 80% respondentų kurių amžius 20-35 metai ir verslo dauguma verslo įmonių jas įvardino kaip vienas iš reikalingiausių įmonių šiuo metu.

Įmonė įregistruota 2014 metais Kauno miesto savivaldybės registro tarnyboje. Prašoma 50000 Lt SEB banke. Paskola 5 metams su 16 palūkanų.

Lėšos bus panaudotos visai reikalingai technikai pirkti bei patalpos nuomai. Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą . Jau yra numatytos patalpos išsinuomojimui patogioje vietoje – Šilainiuose, Baltų pr. Visiškai naujos biuro patalpos 80 kv/m, už 1kv/m per mėn prašoma 20 Lt. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipiant didesnį skaičių klientų dėmesį. Puikus ofiso išplanavimas, labai patrauklios spalvos, didelis pliusas jog pastate dar yra ir kelionių agentūra, tai gali pritraukti netikėtų klientų.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 292 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (4936 žodžiai)
  • Universitetas
  • Emilis
  • Maketavimo įmonės verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Maketavimo įmonės verslo planas. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/maketavimo-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:15
×