Makiažas praktika


Vilniaus kolegijos sveikatos priežiūros fakulteto grožio terapijos katedra. Makiazo praktikos ataskaita. Kolegijos praktikos vadovas. Ivadas makiažas. Makiažo parinkimo kriterijai. Ovalo forma. Kvadrato forma. Apvali forma. Širdies forma. Pailga forma. Deimanto forma. Veido kontūravimo priemonės. Make Up For Ever Sculpting Kit. Sleek Make Up Face Contour Kit. Oreal Paris Glam Bronze Trio. Egipto žemė. Too Faced Snow Bunny Bronzing Powder. Veido kontūravimo šepetėliai. Veido kontūravimo principai ir eiga. Kontūravimo linijos. Makiazo parinkimas pagal spalvini tipa. Akių pieštukas. Šešėlių spalvos. Lūpdažis. Šaltas žiemos. Šaltas vasaros. Šiltas rudens tipas. Šiltas pavasario. Makiazas pagtal akiu spalva. Mėlynos akys. Žalios akys. Rudos akys. Pilkos akys. Bendravimas su klientais. Aptarnaujant klientą būtina. Makiazai nuotakos makiazas. Fantastinis makiazas. Duminis makiazas. Proginis makiazas vakarinis.


Skaistalais rausvinamas patys skruostų "obuoliukai", lengvai išsklaidant ir įjungiant į viršutinę skruostų dalį.

Spalvos turi būti drąsesnės, ryškesnės, vakarui – su auksiniu blizgesiu.

 Akių pieštukas – šiltos rudos, riešuto spalvos, tamsiai žalias, bet ne juodas.

 Lūpdažis – šveižių, aiškių ir šiltų pastelinių tonų. Švelniai rausva, persiko, koralo ar cinamono spalva.

Pudra - šviesi natūrali smėlinė, neutralios raudonos spalvos.

3. Klientą aptarnauti atsižvelgiant į jo norus ir pageidavimus:• kalbėdami su klientu santūriai gestikuliuokite;•  kalbėjimo tonas turėtų būti malonus, šiltas, švelnus, bet nepataikaujantis, neįkyrus. Kalbėkite tvirtai, aiškiai, pasitikinčiai;• Dėmesingai išklausykite kliento norus, pageidavimus. Pasistenkite klausyti ir girdėti tai, ką sako klientas, o ne tai, ką jums norisi išgirsti;• Pagelbėkite klientui aiškiai pasakyti jo norą, pageidavimą. Tikslindami pageidavimus pasinaudokite pagalbinėmis priemonėmis: piešiniais, fotografijomis ir pan.;• Pokalbio pradžioje venkite patarimų, pasiūlymų-neišsiaiškinus kliento norų• Taktiškai pasakykite savo salono paslaugų kainas, nes ne visi klientai išdrsta to paklausti;• Aptarnaudami klientą bendraukite su juo, o ne su kolegėmis;• Baigus darbą, patarkite klientui, kaip prisižiūrėti, kokią naudoti kosmetiką.

Patepaiu veidą tavo odai skirtu kremu ir leidau jam įsigerti.Tuomet lygiai padegiau veidą, kaklą ir dekolte plonu, matinės odos efektą suteikiančios, pudros sluoksniu. Prieš tepdama pudra, užmaskavau trūkumus specialiu korektoriumi ir padengiau veidą, kaklą ir dekolte kreminiu, nelygumus paslepiančiu toniniu kremu. Labai svarbu, kad kaklo ir veido spalva nesiskirtų.Paruošusi veidą makiažui, plačiu pudros šepetėliu perbraukiau skruostikaulius skaistalais. Akis padengiau matiniais akių šešėliais.Isorinius akiu kampucius paryskinau tamsesniais seseliais.Kad akys būtų dar ryškesnės, apvedziau apatinius akių vokus nuo išorinio akių kampučio iki voko vidurio juodu akių pieštuku ir palyginau nubrėžtą liniją šešėlių teptuku, kad ji nebūtų per daug ryški ir susilygintu su visu akių makiažu. Akis padaziau tusu.

Paskutinis akcentas – lūpos. Jas patepiau šviesiais matiniais lūpų dažais, o lūpų viduriuka blizgesiu.

Patepaiu veidą tavo odai skirtu kremu ir leidau jam įsigerti.Tuomet lygiai padegiau veidą, kaklą ir dekolte plonu, matinės odos efektą suteikiančios, pudros sluoksniu. Prieš tepdama pudra, užmaskavau trūkumus specialiu korektoriumi ir padengiau veidą, kaklą ir dekolte kreminiu, nelygumus paslepiančiu toniniu kremu. Labai svarbu, kad kaklo ir veido spalva nesiskirtų.Paruošusi veidą makiažui, plačiu pudros šepetėliu perbraukiau skruostikaulius skaistalais. Akis padengiau matiniais akių šešėliais.Isorinius akiu kampucius paryskinau tamsesniais seselia(fioletiniais).Ant skruosto nupiesiau ornamenta ir nuspalvinau ji pagal akiu makiaza, baltais, roziniais ir fioletiniais seseliais.Kad akys būtų dar ryškesnės, apvedziau apatinius akių vokus nuo išorinio akių kampučio iki voko vidurio juodu akių pieštuku ir palyginau nubrėžtą liniją šešėlių teptuku, priklijavau Swarovski kristalus.

Akis padaziau tusu,priklijavau netikras blakstienas.

Lūpos patepiau šviesiais matiniais lūpų dažais, o aplink tamsesniu lupdaziu(rozines spalvos) lūpų viduriuka patepiau blizgesiu.

Akis padaziau juodu piestuku, isretusavau ji iki puses voko, uztepiau pilku seseliu pe visa voko ploti, kampus paryskinau juodais seseliais.

  • Kosmetologija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1443 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (3069 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Makiažas praktika
    10 - 2 balsai (-ų)
Makiažas praktika. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/makiazas-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:58
×