Makiažas spalvotom ir nespalvotom nuotraukoms


Makiažas fotografuojantis. Spalvotos ir nespalvotos nuotraukos. Įvadas. Spalvotos nuotraukos makiažas. Keli patarimai makiažui atlikti. Makiažas nespalvotai nuotraukai. Spalvų skirtumai. Veido padengimas. Veido bruožų formavimas. Keletas patarimų. Keletas pavyzdžių prieš makiažą ir po jo. Išvados. Informacijos šaltiniai. Dėkui už dėmesį.


Kamera paplatina veidą, jis atrodo plokščias, labiau išsiryškina trūkumai, gali susidaryti įspūdis, kad giliai įsodintos akys yra iškilesnės arba yra dar gilesnės. Tačiau profesionalaus makiažo dėka galima pakoreguoti veido bruožus, suteikti formą, sudaryti didelių akių ir aukštų skruostikaulių iliuziją, pabrėžti žandikaulio liniją ir išryškinti lūpas. Šiuo darbu mes pristatysime, kaip reikėtų atlikti makiažą fotografuojantis spalvotom ir nespalvotom nuotraukom.

Darbo tikslas: Informuoti, kaip turėtų būti atliekamas makiažas fotografuojantis spalvotom ir nespalvotom nuotraukom. Darbo uždaviniai: Išsiaiškinti, kokie spalviniai skirtumai yra darant makiažą fotografuojantis nespalvotai nuotraukai; Informuoti kaip reikia padengti, formuoti veidą darant spalvotą ir nespalvotą nuotraukas; Paminėti į ką reikia atkreipti dėmesį darant makiažą fotografuojantis spalvotai ir nespalvotai nuotraukoms.

Spalvotos nuotraukos atitinka realų vaizdą tikrovėje, todėl makiažas spalvotoje nuotraukoje turėtų būti natūralus. Tačiau, reikėtų parinkti intensyvesnius atspalvius, nei naudojamus dieniniam makiažui atlikti, nes spalvų intensyvumas nuotraukoje yra ne toks ryškus.

Spalvotose vestuvių nuotraukose, kurios nėra labai apšviestos galima sukurti matinės ar „satinės“ odos įspūdį, tam naudojant šviesaus tono makiažo pagrindą. Deja, norint pasiekti šį rezultatą, oda turėtų būti nepriekaištinga.

Reikėtų vengti odos švytėjimo tose vietose kur labiausiai krenta šviesa, t. y. kakta, nosis, skruostikauliai. Paakių zona ir aplink lūpas negali blizgėti, nes padarius makiažą, šios zonos tampa pastebimesnės.

  • MS PowerPoint 4555 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 48 puslapiai (1334 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Sonata
  • Makiažas spalvotom ir nespalvotom nuotraukoms
    10 - 2 balsai (-ų)
Makiažas spalvotom ir nespalvotom nuotraukoms. (2021 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/makiazas-spalvotom-ir-nespalvotom-nuotraukoms.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 05:37
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo