Makroekonomikos namų darbas 10 variantas


Teorinės užduotys. Testiniai klausimai. Iš kelių pateiktų atsakymų išrinkite vieną teisingą ir pagrįskite savo sprendimą. Pasirinktą atsakymą galite paryškinti (pastorinti šriftą, pabraukti ar įrašyti kita pasirinkta spalvaTeisingi ir argumentuoti atsakymai vertinami po 0,5 balo. Kodėl gamybos galimybių kreivė yra žemėjanti. Didėjant bendrajam naudingumui. Skirtingai negu konkuruojančios firmos monopolistas. Jeigu skolinamųjų lėšų paklausos kiekis viršija skolinamųjų lėšų pasiūlos kiekį, tikėtina, kad. Visuomeninės gėrybės nuo privačių skiriasi tuo, kad jos. Įvertinkite pateiktus teiginius, nurodydami, kad teiginys yra teisingas arba klaidingas. Savo vertinimus būtina pagrįsti, t. Y. Įrodyti, kuo klaidingi teiginiai yra klaidingi, ir kas padėjo nuspręsti, kad vienas ar kitas teiginys yra teisingas. Teisingi ir argumentuoti atsakymai vertinami po 0,5 balo. Teiginiai. Teisingas/Klaidingas. Praktinės užduotys. Uždaviniai.

Ištekliai yra riboti, todėl didinant vieno produkto prekių gamybą, kito produkto prekių gamyba turi mažėti.

Prekės naudingumas didėja, kol ribinis naudingumas yra teigiamas. Vartotojas pirks konkrečios paslaugos ar prekių kiekį tol, kol ribinis naudingumas netaps lygus 0.

Kryžminis paklausos elastingumas matuoja prekės kokybės lygį (geresnės, žemesnės ar normalios kokybės) .

Klaidingas. Kryžminis paklausos elastingumas parodo vienų prekių kainų pasikeitimo įtaką kitų prekių perkamam kiekiui (pakaitai, papildančios, nepriklausomos).

Teisingas. Kai ribinis produktas mažėja, tai bendra gamybos apimtis didėja lėtėjančiais tempais.

Visus turimus kaštus reikia padalinti iš maksimalaus kapitalo kiekio, taip sužinosime kapitalo kainą.

Visus turimus kaštus reikia padalinti iš maksimalaus darbo kiekio, taip sužinosime darbo kainą.

Taške A, nes jame biudžeto tiesė tampa abejingumo kreivės liestine.

B. Pasikeitus kapitalo kiekiui ir kainai, pasikeičia biudžeto tiesė ir abejingumo kreivė. Tuomet biudžeto tiesė tampa abejingumo kreivės liestine taške B. Jame firma minimizuoja bendrąsias išlaidas.

Kokios yra santykinės MPL ir MPK reikšmės A taške? Kodėl?

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 96 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1206 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Makroekonomikos namų darbas 10 variantas
    10 - 2 balsai (-ų)
Makroekonomikos namų darbas 10 variantas. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/makroekonomikos-namu-darbas-10-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:08
×