Makroekonomikos rodikliai Danija


Danijos makroekonominiai rodikliai. Danija makroekonomika.

Įvadas. Dėstomoji dalis. Bendrasis vidaus produktas. BVP nustatymo būdai. Nominalusis BVP. Realusis bvp. Investicijos. Tiesioginės užsienio investicijos, TUI. Valstybės biudžeto būsena ir skola. Valstybės biudžeto būsena (deficitas arba perteklius). Valstybės skola. Kiti markoekonominiai rodikliai. Nedarbo lygis. Infliacija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas: Makroekonomika yra nacionalinės ekonomikos struktūros ir dinamikos bei po-litikos, kurią vyriausybės naudoja, kad mėginti įtakoti šią ekonominę dinamiką. Kadangi makroe-konomika nagrinėja ekonomiką kaip visumą, makroekonomistai neišskiria atskirų prekių, firmų ar rinkos, ir nagrinėja nacionalinius rodiklius, tokius kaip visuminis vartojimas.

Tyrimo tikslas: Susipažinti su makroekonomikos analizės objektu ir pagrindiniaiskos rodikliais.

Tyrimo objektas: Pagrindiniai Danijos makroekonominiai rodikliai.

Tyrimo uždaviniai:

Išsiaiškinti kokie yra pagrindiniai makroekonominiai rodikliai.

Apžvelgti jų kitimą Danijoje.

Palyginti Danijos ir Lietuvos valstybių pagrindinius makroekonominius rodiklius.

Tyrimo metodai: Naudojama keletą aukštųjų mokyklų vadovėlių ir statistikos departamentų duo-menys,duomenų atvaizdavimas grafiškai.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (1120 žodžiai)
  • Karovka
  • Makroekonomikos rodikliai Danija
    10 - 4 balsai (-ų)
Makroekonomikos rodikliai Danija. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/makroekonomikos-rodikliai-danija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:54
×