Makroekonominiai rodikliai ir jų kitimas Lietuvoje


Įvadas. Šalies gamybos apimtis. Bendro vidaus produkto apskaičiavimas. Bendro vidaus produkto kitimas Lietuvoje. Nedarbo lygis. Nedarbo lygio apskaičiavimas. Nedarbo lygio kitimas Lietuvoje. Bendras kainų (infliacijos) lygis. Bendro kainų (infliacijos) lygio apskaičiavimas. Bendro kainų (infliacijos) lygio kitimas Lietuvoje. Palūkanų norma. Palūkanų apskaičiavimas. Palūkanų normos kitimas Lietuvoje. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra ir informaciniai šaltiniai.

Taigi iš makroekonominių rodiklių galima spręsti, kokios yra šalies ūkio kitimo tendencijos: ar šalies ekonomika auga ar mažėja. Dažniausiai šalies ūkį apsprendžia tik keletas pačių svarbiausių rodiklių. Taigi analizuojama tema yra labai aktuali šių laikų Lietuvai. Juo labiau ji aktuali pasidarė dabar, kai mes esame Europos Sąjungoje ir ten nereikalingos šalys kurių ekonomika yra labai prasta.

Darbo objektas – pagrindiniai makroekonominiai rodikliai.

Darbo tikslas – išanalizuoti pagrindinius makroekonominius rodiklius ir jų kitimą Lietuvoje.

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti šalies gamybos apimtį;

2.Išanalizuoti nedarbo lygį;

3.Išnagrinėti bendrą kainų (infliacijos) lygį;

4.Išanalizuoti palūkanų normas.

  • Microsoft Word 385 KB
  • 2014 m.
  • 28 puslapiai (7356 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandram
  • Makroekonominiai rodikliai ir jų kitimas Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Makroekonominiai rodikliai ir jų kitimas Lietuvoje. (2014 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/makroekonominiai-rodikliai-ir-ju-kitimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 31 d. 16:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo