Makroekonominių rodiklių analizė: Nyderlandai


Makroekonominių rodiklių analizė. Nyderlandai. Tikslas – išanalizuoti ir įvertinti 2008 m. Objektas. Nyderlandai – federacinė. Bendras vidaus produktas (BVP) – tai visų baigtinių prekių ir paslaugų. Vyriausybės skola – pinigų suma, kurią valstybės institucijos yra skolingos skolintojams. Nedarbo lygis – nedirbančių asmenų. SVKI – vartotojų kainų indeksas. Skurdo riba – tam tikras valstybės nustatytas pajamų dydis. Išvados. BVP yra nuolat augantis ir aukštesnis nei Europos Sąjungos vidurkis. Šaltiniai. Https//ec. Europa. Eu/eurostat Skominas Makroekonomika. Vadovėlis. Vilnius Vilniaus universiteto leidykla.


Tikslas – išanalizuoti ir įvertinti 2008 m. – 2017 m. Nyderlandų ekonominę situaciją pagal makroekonominius rodiklius. Uždaviniai: išnagrinėti makroekonominių rodiklių duomenis įvertinti jų kaitą per metus susisteminti darbo metu padarytas įžvalgas.

Nyderlandai – federacinė valstybė, kurią sudaro Nyderlandai, šešios Arubos salos ir Nyderlandų Antilai Karibų jūroje. Sostinė – Amsterdamas. Valstybė ribojasi su Vokietija ir Belgija, o šiaurėje ir vakaruose jos krantus skalauja Šiaurės jūra. Tai yra viena iš šalių, kurios įkūrė Europos Sąjungą. Nyderlandai dar vadinami Olandija. Šis pavadinimas kilo nuo dviejų vakarinių šalies provincijų: Šiaurės ir Pietų Olandijos. Nyderlandų šalies pavadinimas reiškia „žema šalis“ – didžioji dalis šalies teritorijos yra žemiau jūros lygio. Tai viena iš tankiausiai apgyvendintų šalių Europoje (17 mln. gyventojų). Iš viso Nyderlandų miestuose ir kaimuose gyvena daugiau nei 190 skirtingų tautybių žmonių, todėl šalis yra kultūriškai įvairi, joje vertinama tolerancija bei laisvė. Svarbiausios sritys Nyderlandų ekonomikoje: tarptautinė prekyba, eksportas, žvejyba, laivyba, bankininkystė, žemės ūkis, maisto ir chemijos pramonės, naftos perdirbimas, elektros įrangos bei sunkvežimių gamyba.

  • MS PowerPoint 82 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Makroekonominių rodiklių analizė: Nyderlandai
    10 - 1 balsai (-ų)
Makroekonominių rodiklių analizė: Nyderlandai. (2019 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/makroekonominiu-rodikliu-analize-nyderlandai.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 19 d. 00:07
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema