Maksimumas ir minimumas


Minimumai ir maksimumai. Maksimumas minimumas. Minimumas ir maksimumas. Pascal minimumas. Minimumo radimas pascal. Minimumo maximumo radimas pascal. Pascal skaiciaus minimumo programa. Minimumo maksimumo algoritmas. Paskalio minimumo radimas.

Maksimumo ir minimumo radimas. Pascal programa. Ataskaita. Tikslas išmokti įeiti į turbo paskalio aplinką iš windows'. Įsisąvinti integruotos paskalio aplinkos. )redaktorių. Kompiliatorių. Komponuotoją. Susipažinti su paskalio algoritminės kalbos sintakse, programos forma, struktūra. File edit search run compile debug tools options windows help. Susipažinti su uždavinio sprendimo algoritmo sudarymu. Pagal algoritmo blokschemą parašyti programą paskalio algoritmine kalba. Algoritmą ir programą "suderinti" taip, kad uždavinys turėtų atsakymą prie bet kokių pradinių reikšmių. Pagal paskaitose išnagrinėtus atsitiktinių skaičių masyvo sudarymo ir maksimalaus bei minimalaus masyvo elementų radimo algoritmus, parašyti programą ir įsisąvinti masyvo tipo duomenų aprašymą bei selektorius atskiriems masyvo nariams. Susipažinti su matricomis, jų formavimu,užpildymu,išvedimu. Susipažinti su kai kuriais veiksmais, atliekamais su matricomis. Susipažinti su masyvo elementų rikiavimo algoritmais. Susipažinti su ciklinės daugybos principais. Susipažinti ir įsisąvinti ciklinį sumavimą. Susipažinti su "vėliavėlių" panaudojimu nustatant "trasą" algoritmo "kaliuose". Susipažinti su "meniu" programų sudarymo principais.
  • ZIP 23 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių
  • Grigalius
  • Maksimumas ir minimumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Maksimumas ir minimumas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/maksimumas-ir-minimumas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 05:10
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo