Maltos ekonomika


Malta Europos sąjungoje ekonomika. Maltos mokesčių sistema įvažiavimas , gyvenimas ir darbas investicijos maltoje Lietuva ir malta. Malta Europos sąjungoje. Alex Agius Saliba. Europos sąjungos taryba. Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas. Nuolatinė atstovybė Europos sąjungoje. Biudžetas ir finansavimas. PREKYBA Svarbiausi Maltos ekonomikos sektoriai 2018m. Vokietiją 16 % , Italiją 12 %, Prancūziją 11 %. Italijos 25 %, Vokietijos %. Kinijos % ir Indijos %. Maltos mokesčių sistema. Privalo deklaruoti pajamas 15 %. Įvažiavimas , gyvenimas ir leidimai dirbti. Org oneworld malta.


Malta - maža, Viduržemio jūroje įsikūrusi, stiprumu nepasižyminti sala, kuri išgyvena tik iš turizmo. Aš manau, kad dauguma taip atsakytų į mano klausimą, jeigu paklausčiau ką žinote apie Maltos valstybę? Manau, kad tai būtų neteisingas atsakymas, nes Malta – tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi, salos gyventojai nuoširdus ir svetingi, o pati sala savo ekonomine, politine veikla nenusileidžia kitoms Europos Sąjungai priklausančioms valstybėms. Prieš metus teko apkeliauti šią salą, susipažinti su jos kultūra, bet dabar norėčiau apžvelgti Maltą iš kitos, ne turistinės pusės, pasidomėti Maltos santykiais su Lietuva, mokesčių ir politine sistema, veikla Europos Sąjungoje, sužinoti kodėl investuotojai taikosi į Maltą, ir kitais dalykais. Tikiuosi, kad ši paieška padės man surasti trūkstamus atsakymus į klausimus.

Maltos valstybė - tai salų valstybė Viduržemio jūroje, pietų Europoje. Valstybę sudaro keletas salų, pagrindinės: Gozo, Komino ir Maltos sala. Pastaroji - didžiausia sala su valstybės sostine Valeta. Malta pasižymi tuo, kad yra viena iš tankiausiai apgyvendintų viso pasaulio šalių.

Malta Europos Sąjungoje - Malta 1990m. Liepos 16d. Pareiškė norą tapti Europos Sąjungos nare. Derybos dėl įstojimo prasidėjo 2000m., o valstybė galutinai priimta į Europos Sąjungos gretas 2004m.

Europos Parlamente Maltai atstovauja šeši nariai. Maltos atstovai Europos Parlamente: Alex Agius Saliba (Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu – LGTBI asmenų padėtis Ugandoje.David Casa (Europos liaudies partijos, krikščionių demokratų frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu – Kova su pinigų plovimu teisės aktų įgyvendinimo padėtis.Josianne Cutajar (Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu – JK išsstojimas iš ES, moterų teisių gynėjų ir įkalintų dvigubą pilietybę turinčių ES piliečių padėtis.Miriam Dalli (Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu - Kritinė klimato ir ekologinė padėtis, kova su diskriminacija.Roberta Metsola (Europos liaudies partijos, krikščionių demokratų frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu - Miškų gaisrai, pasiulymas dėl rezoliucijos dėl LGBTI asmenų padėties Ugandoje.Alfred Sant (Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija)Pagrindinė parlamentinė veikla šiuo metu - Humanitarinė pagalba Viduržemio jūroje.

  • Microsoft Word 376 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1856 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Maltos ekonomika
    10 - 1 balsai (-ų)
Maltos ekonomika. (2019 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/maltos-ekonomika.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 21:29
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo