Manikiūras ir pedikiūras praktikos ataskaita


Manikiūro ir pedikiūro praktikos vertinimo lapas. Įvadas. Manikiūro praktikos aprašas. Pedikiūro praktikos aprašas. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas. Parafino terapijos paslaugos teikimo aprašas.

Praktiką atlikau Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakultete manikiūro ir pedikiūro kabinete. Buvo teikiamos higieninio manikiūro, higieninio pedikiūro ir parafino terapijos paslaugos.

Higieninis manikiūras – tai rankų ir nagų priežiūros procedūra, kuri yra plačiausiai paplitusi ir dažniausiai naudojama. Šios procedūros metu, nagui suteikiama forma, pašalinamos (nukarpomos) odelės, nagai nulakuojami. Rankos įtrinamos kremu, siekiant rankas suminkštinti ir pamaitinti. Procedūros rezultatas – švelnios rankos, kruopščiai nulakuoti nagai.

Higieninis pedikiūras – tai pėdų ir kojų nagų priežiūros procedūra. Šios procedūros metu kojos mirkomos vonelėje, nušveičiamas pado paviršius, nagui suteikiama forma, pašalinamos (nukarpomos) odelės, nagai nulakuojami. Pėdos šveičiamos šveitikliu, siekiant pašalinti suragėjusį odos ląsteles, įtrinamos kremu, siekiant pėdas suminkštinti ir pamaitinti. Procedūros rezultatas – švelnios pėdos, kruopščiai nulakuoti nagai.

Praktikos metu pasikartojau teikiamų procedūrų eigą, papildžiau jau turimas žinias, įgyjau patirties bendraujant su klientais, stengiausi procedūras atlikti per skirtą laiko tarpą, tačiau dėl įgūdžių stokos sunkiai sekėsi. Žinių procedūrai atlikti užteko, bet tobulėti yra kur. Priemones parinkti tinkamai procedūrai sėkėsi gerai. Viską atlikau laikydamasi higienos reikalavimų ir kitų įrankių naudojimo instrukcijų. Savo gebėjimus vertinu teigiamai.

Praktikos privalumai: turimos visos kosmetinės priemonės kolegijoje, didžioji dalis darbo įrankių taip pat. Suteikiama visa informacija, visada diskutuojama iškilus klausimams.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1194 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rima
  • Manikiūras ir pedikiūras praktikos ataskaita
    9 - 1 balsai (-ų)
Manikiūras ir pedikiūras praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/manikiuras-ir-pedikiuras-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 14:34
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo