Manikiūras verslo planas


Santrauka. Idėjos pristatymas. Kuriamo verslo reklamos planas. Idėjos privalumai ir trūkumai. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Verslo idėjos realizavimo etapai. Etapai.


Moterys visada nori būti gražios ir atrodyti nepriekaišdingai, o paskutiniu metu Lietuvoje vis labiau klesti verslas, susijęs su grožio paslaugų teikimu. Net ir mažuose miestuose ir miesteliuose jis pasiekė pakankamai didelį vystymosi lygį. Dėl šios priežasties nusprendžiau stegti manikiūro, nagų priežiūros ir kirpimo paslaugų įmonę Panevėžio mieste, padėti moterims atrodyti gražiai, puoselėti savo nagus, plaukus ir padėti įgyvendinti jų svajones būti išskirtinėmis.

Įmonė būtų įkuriama prekybos centre ,,Babilonas”, nes ten šiuo metu nėra nei vieno veikiančio iar paslaugas teikiančio grožio salono. Prekybos centras ,, Babilonas” yra vienintelis tokio pobūdžio prekybos centas Panevėžyje, jame lankosi ypač daug žmonių, tiek iš Panevėžio miesto, rajono, bet iš kitų užsinio šalių. Vien dėl šių dviejų priežasčių, kaip pirmas grožio salonas prekybos centre, ir didelis žmonių srautas, įmonė manau turėtų veikti sėkmingai ir pelningai.

Kaip ir minėjau, pradžioje įmonė teiktų tik manikiūro, nagų dizaino, kirpimo, plaukų dažymo ir šukuosenų formavimo paslaugas, o ateityje, atsižvelgiant į uždirbamą pelną ir turimas savas lėšas – įmonė būtų plečiama, įkuriamas makiažo, auskarų, masažo paslaugų kompleksas.

Verslo idėja gimė atsižvelgiant į vis augančią ir stiprėjančią grožio paslaugų sferą Lietuvoje. Kad ir kokia sunki būtų finansinė padėtis, žmogus visada atras lėšų pasigražinti, norės atrodyti tvarkinagai, nors ir minimaliai. Grožio sfera nesensta, ji tobulėja, kiekvienas salonas gali pasiūlyti kažką išskirtinio ir naujo savo klientui. Lietuvoje nuolat vyksta įvairūs seminarai ir mokymai šia tema, atvyksta daug savo srities žinovų iš įvairių užsienio šalių, kurie pristato visas naujoves. Aktyviai dalyvaujant šiuose seminaruose ir mokymuose, žinant visas naujausias tendencijas, savo klientui galėtume pasiūlyti tai, ko jis neras kitame grožio paslaugas teikančiame salone.

Šiuo metu Lietuvoje yra labai daug stambių ir smulkių įmonių, kurios teikia panašias paslaugas, tačiau nėra nei vienos, kuri būtų įsikūrusi prekybos centre ,,Babilonas”. Kuriamos įmonės darbo laikas būtų 10:00 – 21:00, 7 dienas per savaitę. Šiais laikas, kai visi mes skubame gyventi, esamę užsiiėmę, turim begalę suplanuotos ir atsitiktinės veiklos, laisvo laiko lieka vis mažiau, kartais nevisada ir visur pavyksta suspėti. Kadangi mano kuriamos įmonės darbo laikas būtų kitoks, nei visų likusių grožio salonų, manau, daugiau žmonių ir rinktųsi šį grožio saloną.

  • Kosmetologija Verslo planas
  • Microsoft Word 527 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2197 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnoldazapolskyte@gmail.com
  • Manikiūras verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Manikiūras verslo planas. (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/manikiuras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:41
×