Manikiūro ir pedikiūro praktikos ataskaita


Pedikiuro pavyzdziai. Manikiuro kursiniai darbai.

Medicinos praktikos ataskaita. Higieninis manikiūras su raudonu lakavimu. Higieninis manikiūras su prancūzišku lakavimu. Higieninis manikiūras + dailė. Spa pedikiūras su raudonu lakavimu.


Klientės sutikimas ir pasiruošimas proocedūrai. Pristačiau, klientei kokį mankiūra atliksiu, parodžiau įrankius. Dezinfekuojamu purškalu „Cutasept“, dezinfekavau klientės rankas. Dildės pagalba suteikiau vienodą nagų ilgį ir jų formą. Rankas pamerkiau į šiltą vandenį su muilu, apie 10min. Odeles aplink nagus patepiau nagų ir kutikulių aliejumi „Nail & Cuticle oil “ Pradėjau tvarkyti nagus, po vieną pirštą pradedant nuo mažylio. Atstumdžiau odeles metaliniu įrankiu, išvaliau panages. Po to karpiau odeles metalinėmis žnyplutėmis. Masažuojamaisiais judesiais paskirsčiau rankų kremą ant plaštakų, o nago plokštelę nuriebalinau.

Tepiau nagų lako pagrindą „Nails Alive 24 Hour Nail Hardener“. Lakavau raudonu nagų laku „Belaton “ du kartus.

Tepiau nagų lako pagrindą „Nails Alive 24 Hour Nail Hardener“. Nagų galiukus nulakavau baltu „Belaton“ laku - pradedame nuo nago vidurio, o po to iš abiejų pusių. Palaukiau kol išdžius, ir dar kartą nulakavau nagus „Nails Alive 24 Hour Nail Hardener“ laku.

Klientės sutikimas ir pasiruošimas proocedūrai. Pristačiau, klientei kokį pedikiūrą atliksiu, parodžiau įrankius.

Manikiūro ir pedikiūro praktikos ataskaita. (2014 m. Sausio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/manikiuro-ir-pedikiuro-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 17:52