Mano asmenybės bruožai, karjeros planavimas


Mano asmenybės bruožai. Priėmimo stilius. Galimybės darbo rinkoje. Mano suvoktos galimybių darbo rinkoje kaitos tendencijos. Mano konceptualūs ilgalaikiai karjeros tiksliai. Mano konceptualūs trumpalaikiai karjeros tiksliai. Trys mano pasirinktos karjeros kryptys prioriteto tvarka.Mano konkrečios veiklos karjeros tikslai. Karjeros tikslų pasiekimo kriterijai. Karjeros tikslų pasiekimo terminas. Mano suvoktas kompetencijų trūkumas siekiant karjeros tikslų. Mano mokymosi planas. Mokymosi būdas , forma , metodas. Gyvenimo vaidmenų derinimo planas. Mano karjeros plano atnaujinimo principai.


Karjeros planas – tai tam tikra numatyta veiksmų seka, kuri padeda siekti savo užsibrėžtų tikslų bei sėkmingai numatyti savo karjeros kryptį. Sudarant karjeros planą žmogus labiau įsigilina į savo pomėgius, interesus, kompetencijas, vertybes. Šis planas padeda kryptingai mokytis, atrasti savo karjerai tinkamą kryptį, bei tikslingai susitelkti ties svarbiais dalykais neeikvojant laiko bereikšmiams dalykams.

Karjeros planas kuriamas tam, kad asmuo gautų trokštamą išsilavinimą ir jį tenkinantį darbą, tai vedlys į sėkmingą karjerą. Svarbiausia planuojant išsikelti tikslus, numatant priemones jiems įgyvendinti, taip pat laiką per kurį norima pasiekti užsibrėžtų tikslų bei rezultatą, kuris bus kuomet tikslai bus įgyvendinti.

Tačiau planuojant karjerą svarbu karjeros planą vis peržvelgti ir pataisyti pagal visuomenėje vykstančius ekonomikos, visuomenės poreikių ir karjeros galimybių pokyčius. Taip pat reikia nepamiršti atsižvelgti ir į save patį, kadangi keičiantis žmogui, keičiasi ir jo interesai, vertybės, gabumai, savybės ir kompetencijos.  

Kiekvieną dieną susiskambinu/ susirašau su savo šeima. Stengiuosi turėdama laisvas dienas aplankyti šeimos narius.

Laiku padaryti darbai tiek kolegijoje paskaitų metu, tiek darbe „H&M“.

Tiesos sakymas, nemelavimas ir supratimas, kad esu pati atsakinga už savo veiksmus.

Kruopštumas lydi nuo pat mažens, visi darbeliai būdavo tvarkingi, nesutepti ir atlikti visiems suprantamai.

Konstruoti patiko jau nuo vaikystės, ši veikla reikalauja ne tik susikaupimo, bet ir yra pasikliaujama loginiu mąstymu.

Fotografavimu susidomėjau nuo vyresnių klasių, labai patinka į viską pažvelgti kitu kampu, kas padeda lavinti vaizduotę.

Kiekvieną vakarą susiplanuoju ką kitą dieną turiu nuveikti ir tai stengiuosi padaryti.

Nuo pradinių klasių deklamuodavau eilėraščius, juos greit išmokdavau, nes turiu regimąją atmintį. Tai padėjo nugalėti scenos baimę.

Labai anksti išmokau vairuoti, kas nesukėlė jokių problemų išsilaikyti teises iš pirmo karto.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1597 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukrecija
  • Mano asmenybės bruožai, karjeros planavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano asmenybės bruožai, karjeros planavimas. (2019 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-asmenybes-bruozai-karjeros-planavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 09:48
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo