Mano darbo stalas


Rasinelis apie stala. Aprasymas apie stala. Kodel juodvarnis panasus i rasomaji stala?. Rasinys apie mano rasoma stala. Rašinėliai apie stala. Aprasymas mano stalas. Rasomasis stalas rasinelis. Rasynelis apie rasomasis stalas. Aprasymas. apie stala. Mano stalas rasinelis.

Mano darbo stalas rašinys.

Darbo stalas-žmogaus veidas. Kiekvienas iš mūsų turi bent kokį darbo stalą. Nesvarbu ar tai vargšas ar turtingas vaikas, bet visada yra kažkoks kampelis, kur galėtų padaryti savo namų darbus ar koki nors darbelį, kuris patinka. Visi sako, kad tavo stalas atspindi tave ir parodo koks tu esi iš tikrųjų. Matydama savo stalą, ne visada galiu pasakyti, kad jis atspindi mane, mano vidų, charakterį, pomėgius.

Aprašant savo stalą, nenoriu jį pateikti kitaip, negu jis yra iš tikrųjų. Mano manymu, reikia sakyti taip, kaip yra. Įeję į mano kambarį, galite visada pamatyti puodelį nuo arbatos ar su ja, lėkštę tuščią ar su kažkuo, vadovėlių, saldainių, plytelę šokolado ir dar daugybė įvairiausių daiktų. Gerai, kad yra po stalu šiūkšlių dėžę, nes ant stalo ir popierėlių irgi būtų. Ant viršutinės lentynos yra remėliai su nuotraukomis, kur vaizduojami mano geriausi draugai ir artimėji. Pats stalas nėra labai didelis, bet ir nemažas.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (364 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eva
  • Mano darbo stalas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mano darbo stalas. (2013 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-darbo-stalas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 11:20
×