Mano didysis mokytojas


Rasinelis apie mokytoja. Rasinys apie mokytoja. Kiekvienas esame mokytojas rasinys. Mano gyvenimo mokytojas rašinys. Kiekvienas esame mokytojas. Rasinys kiekvienas esame mokytojas. Rasinelis apie svajoniu mokytoja. Mokytojas rasinys. Rasinys mano gyvenimo mokytojas. Rasinelis apie mokytojus.

Mano didysis mokytojas. Rašinys apie mano mokytoją.

Kas yra mokytojas? Tai šviesa kiekvieno iš mūsų gyvenime. Juk vaiką gali išauklėti tik auklėtojas, kuris pats jau yra išauklėtas. Be auklėtojo vaikas žmogumi netaps. Kinų išmintis teigia, jog mokytojas yra kiekvienas, kuris moka daugiau už tave. Mokytojas- žmogus, kuris kartu su savo mokiniu ieško atsakymų į kylančius klausimus, supažindina su pasauliu, dalyvauja procese, leidžiančiame suvokti žmogiškąją patirtį. Neretai mokytojams tenka pabūti psichologais- juk vaikas mokykloje praleidžia pakankamai daug laiko, kad būtų galima spręsti apie jo problemas, tad mokytojai tampa ir mokinio likimo gynėjais. Mokytojas- tai ne tik profesija, tai gyvenimo būdas.

Esu dėkinga visiems savo mokytojams, nes kiekvienas iš jų mane kažko išmokė. Vieni paskatino domėtis tam tikromis mokslo šakomis, kiti išmokė teisingai suvokti pasaulį, treti- pasitikėti savo jėgomis bei siekti savo tikslų. Buvo tokių mokytojų, kurie padėjo suprasti, jog gyvenimas ne visada yra teisingas.

  • Pedagogika Esė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (448 žodžiai)
  • Indre
  • Mano didysis mokytojas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano didysis mokytojas. (2013 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-didysis-mokytojas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:19
×