Mano galimybės kurti savo gyvenimą ir ateitį


Rašinys apie ateitį. Mano ateities planai. Rasiniai apie gyvenima. Mano ateitis rasinys. Mano gyvenimo ateitis. Muzika mano gyvenime rasinys. Ar galime kurti lietuvos ateiti rasinys. Rasinelis apie ateiti. Mano ateities planai rasinys. Rasinelis as ateityje.

Etikos rašinys. Mano galimybės kurti savo gyvenimą ir ateitį


Visų mūsų gyvenimas susideda iš daugybės etapų. Kiekvienas jis savotiškai svarbus, įdomus ir galbūt kiek bauginantis. Pradedant kiekvieną iš jų kyla begalės klausimų: kas bus tokiau? Kas pasikeis mano gyvenime? Ar aš nepamiršiu to, kas buvau anksčiau? Normalu yra tai, jog bijai to, kas nauja, dar nepatirta. Tačiau svarbiausias iš visų etapų, aš manau, yra laikas, kai turi apsispręsti kuo nori būti gyvenime, ką veiksi baigusi mokyklą. Tai etapas, kai tu kuri savo gyvenimą, vienu apsisprendimu nulemi savo ateitį.

Visi žmonės gimė vienodi ir tik vėliau, augant, jie pradeda skirtis. Vieni mokosi geriau, kiti blogiau. Vieniems įdomus sportas, kitiems muzika. Vienų galimybės kurti savo gyvenimą ir siekti užsibrėžtų tikslų yra didesnės, kitų mažesnės. Tačiau, mano nuomone, tai priklauso tik nuo paties žmogaus ir jo įdėtų pastangų. Kiekvienas, nesvarbu kur gyvendamas, kokios socialinės padėties būdamas, ar kokioje šeimoje užaugęs, turi lygias teises ir galimybes kurti savo ateitį. Žmogus, baigęs mokyklą, norintis siekti aukštojo mokslo, įgyti gerą specialybę ir kažko pasiekti gyvenime, apie tai turi susimąstyti būdamas dar vidurinėje mokykloje. Jis, nesvarbu kelintoje klasėje būdamas, turi stengtis įgyti naujų žinių, mokytis, stengtis atskleisti ir parodyti save. O vėliau, jau dvyliktoje klasėje, sukaupęs savo žinių krepšelį, turi apsispręsti ir pamatyti, ką jis iš tikrųjų nori veikti savo gyvenime.

  • Etika Rašiniai
  • 2012 m.
  • Laura
  • 2 puslapiai (516 žodžių)
  • Etikos rašiniai
  • Microsoft Word 5 KB
  • Mano galimybės kurti savo gyvenimą ir ateitį
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano galimybės kurti savo gyvenimą ir ateitį. (2012 m. Lapkričio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/mano-galimybes-kurti-savo-gyvenima-ir-ateiti.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:30