Mano gyvenimą pakeitę 3 meno kūriniai


Menas mano gyvenime referatas. Menas mano gyvenime aprasymas temos. Knygos pakeitusios gyvenima rasinys.

Kaip aš suvokiu sąvoką menas? Ką mano gyvenime reiškia menas? Žalioji mylia (filmas). Paulo Coelho "Alchemikas" (1988 m. ). (Knyga). Fotografija užbaigusi karą, bet sugriovusi gyvenimą. („Saigono policijos vado nušautas Vietkongo karys“, Edis Adamsas, 1968 metai. ). Menas keičia ne tik žmogų,bet ir visą pasaulį.

Fotografijos įtaka mano gyvenime: Šią fotografiją užtikau kažkada internete ji man sukėlė labia didelias emocijas. „Fotografija yra pats galingiausias ginklas pasaulyje.“ Manau šie žodžiai atspindi nuotraukoje pavaizduotą situaciją,kartais vienas pagautas momentas gali pakeisti visą pasaulį,nors ne visi žino tikrają esmę.Ši nuotrauka simbolizuoja žiaurumą ir žiūrėdami į ją žmonė,galbūt tik mato žiaurų pareigūną nužudantį nekaltą karį,tačiau atskleidus visas pasekmės detalias aiškiai suprantama,kad šis ‘’nekaltas karys’’ žudė iš tiesų nekaltus civilius.Ši fotografija buvo pateigta,be tikrosios istorijos ji sukėlė demonstraciją prieš karą ir sugriovė visą gyvenimą policijos vadui. Kartais,nes nuotrauka galin pakeisti pasaulį.Ši fotografija nepakeitė mano gyvenimo,tačiau ji privertė daug domėtis jos istorija ir pasekmėmis,kurios buvo skaudžios.

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (2349 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Mano gyvenimą pakeitę 3 meno kūriniai
    9 - 1 balsai (-ų)
Mano gyvenimą pakeitę 3 meno kūriniai. (2013 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-gyvenima-pakeite-3-meno-kuriniai.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 21:28
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo