Mano gyvenimo laiškas


Laiškas draugui gimtadienio proga. Laiskas gimtadienio proga. Rasinys gimtadienis mano gyvenime. Gimtadienio laiskas draugui. Laiskas draugui su gimtadieniu. Rasinys gimtadieniui draugei. Laiskas gimtadieniui. Draugei laiskas su gimtadieniu. Laiškas draugui mano megstamiausia muzika.

Mano gyvenimo laiškas rašinys. Labai idomus :)

Štai ir jau suėjo man šešiasdešimtas gimtadienis... Atrodo, jog visai neseniai dar laksčiau po gimtąjį miestelį Žagarę. Mano mama buvo kaimo mergužėlė, o tėvas miestelio keistuolis. Taip pat turiu sese ir brolį, šiuo metu mūsų gyvenimo keliai stipriai išsiskyrė. Bet visi ėjome į tapačią mokyklą, Žagarės gimnaziją. Jau baigusi pradinę ir pagrindinę mokyklą išvažiavau laimės ieškoti Šiaulių konservatorijoje. Tuo metu aš gyvenau konservatorijai priklausiančiam barake. Mano kambariokės buvo Knisliukas ir Pukuotukas. Jų pavardės buvo žinomai pasklidusios po visus Šiaulius, nes jos buvo Šiaulių pažiba, muzikos žvaigždės. Knisliukas mušdavo būgną, o Pukuotukas barškindavo gitarą. Gaila, bet aš neįėjau į jų trupę. Mane dailės mokytoja pravardžiuodavo Biednaja, tačiau ši pravardė nebuvo populiari ir gerai! Daug dėmesio neskirdavau savo dailės priemonėms, dėlto dažnai nerasdavau: tai pieštuko, tai tušinuko, tai drožtuko, tai popieriaus, tai kempinės. Niekis, mano gerosios klasiokės visko paskolindavo. Taip ir praėjo tie du greiti meteliai konservatorijoje, kol galiausiai nepabaigiau dvylikos klasių. Baigus visus reikiamus mokslus norėjau stoti į universitetą. Manęs nepriėmė į Vilniaus fotografijos ir animacijos universitetą. Bet turėjau šanso padirbti Maximoje ir ten įgavau vienų metų stažą. Buvo linksmai praleisti laikai Maximos kasoje, bei dėliojant prekes į lentynas. Tačiau po vienų metų mane priėmė į Vilniaus fotografijos ir animacijos universitetą. Mokslus pradėjau kaip sena vilkė, kuri turėjo vienų metų patirtį Maximos parduotuvėje.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (748 žodžiai)
  • Mokykla
  • Klaudusa
  • Mano gyvenimo laiškas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mano gyvenimo laiškas. (2013 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-gyvenimo-laiskas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:57
×