Mano gyvenimo lyderis Arnoldas Švarcnegeris


Mano gyvenimo lyderis Arnoldas Švarcnegeris

Pasaulyje yra daugybe asmenų, kurie gali būti laikomi lyderiais. Vieni gali rodyti pavyzdį atliekant teisingus dalykus, kiti- skatinti jausmu, kurių dėka žmogus gali tobulėti ir judėti į priekį. Nors tobulų lyderių ir nėra, tačiau arčiausiai to, mano atžvilgiu, yra Arnoldas Švarcnegeris ( Arnold Schwarzenegger). Jo biografijoje ir charakteryje galima įžvelgti daugybė savybių, kurios yra priskiriamos lyderiams.

Visų prima, mano manymu, lyderis turi pasižymėti tvirta valia, užsispyrimu ir noru siekti užsibrėžtų tikslų. Visas šiuos mano kriterijus atitinka Arnoldas Švarcnegeris. Šias savybes galima įžvelgti pažvelgus į jo biografija. Šiuo metu jo verslas uždirba 100 bilijonų dolerių ir yra sukūręs daugiau nei 230 tūkstančių darbo vietų. Tačiau norint pasiekti visą tai jam teko kovoti ir nepasiduoti pasitaikius kliūtims. Būdamas jaunas jis užsibrėžė tikslą- nuvykti į Ameriką, galimybių šalį, ir gauti jos pilietybę. Vienintelę galimybė, kurią jis įžvelgė, buvo sporto pagalba- kultūrizmas. Būdamas 13 metų ir neturėdamas sportininkui būdingų savybių, tačiau vedamas užsispyrimo ir aiškaus tikslo, jis pradėjo savo sportininko karjera. Vienas iš pagrindinių pavyzdžių, akcentuojančių jo užsibrėžto tikslo siekimą, yra, kai būdamas armijoje troško sudalyvauti kultūrizmo varžybose. Nepaisydamas griežtos bausmės, kuria buvo baudžiami pabėgėliai, jis ryžosi nuvykti ir sudalyvauto varžybose.

  • Lietuvių kalba Esė
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (905 žodžiai)
  • Tomas
  • Mano gyvenimo lyderis Arnoldas Švarcnegeris
    10 - 6 balsai (-ų)
Mano gyvenimo lyderis Arnoldas Švarcnegeris. (2015 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-gyvenimo-lyderis-arnoldas-svarcnegeris.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:13
×