Mano kaip mokytojo asmeninių savybių ir žinių įgudžių bei gebėjimų savianalizė


Mokytojo savianalizė. Mokytojo savianalizes pavyzdys. Mokytoju savianalizes pavyzdziai. Pedagogo savianalize. Savianalizes pavyzdys. Savianalize pavyzdys. Pedagogo savianalizes pavyzdys. Mokytojo savianalizės pavyzdžiai. Ikimokyklinio ugdymo pedagogo savianalizes pavyzdys. Mokytojo įgūdžiai.

Mano kaip mokytojo asmeninių savybių ir žinių,. Įgūdžių bei gebėjimų savianalizė. Žinios apie mokinių individualius skirtumus ir informacijos apdorojimo ypatumus. Įvadas. Asmeninių savybių savianalizė. Branda, stabilumas. Kūrybiškumas. Humoro jausmas. Socialumas. Entuziastingumas. Charizmatiškumas. Žinių, įgūdžių bei gebėjimų savianalizė. Savo dėstomo dalyko išmanymas. Aiškus dėstymas. Patirtis. Sprendimų priėmimas. Loginio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai. Mokslinių tyrimų pritaikymas. Bendravimo įgūdžiai. Refleksija. Savęs pažinimas ir savireguliacija. Apibendrinimas. Literatūra.

Dirbti pedagoginį darbą, drįsčiau sakyti, pradėjau atsitiktinai, tačiau niekada to nesigailėjau. Kartais tenka susidurti su tikrai didelėmis problemomis, iššūkiais, tačiau ši veikla mano gyvenimui suteikė turiningumo. Bendravimas su mokiniais, dėstymas yra ypatinga veikla, skatinanti patį pedagogą lavėti, plėsti žinias tiek profesijos, tiek bendravimo, psichologijos aspektu.

Didžiausius trūkumus savo darbe įvardinčiau tai, jog visgi norint darbą atlikti sąžiningai, dorai, tam dažnai pritrūksta laiko ir galimybių. Mokymo programos savo turiniu yra per gausios, perkrautos, neretai per sudėtingos profesinės mokyklos ugdymui, ne visi mokiniai turi vienodus gebėjimus mokytis, o profesinių žinių adaptavimas pagal mokinio poreikius ir išmokymo galimybes užima itin daug laiko. Mums trūksta mokymo priemonių, vaizdinių medžiagų, o tai tikrai palengvintų ir pedagogo darbą, ir pagerintų mokinių pasiekimo rezultatus.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (2778 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • Mano kaip mokytojo asmeninių savybių ir žinių įgudžių bei gebėjimų savianalizė
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Mano kaip mokytojo asmeninių savybių ir žinių įgudžių bei gebėjimų savianalizė. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-kaip-mokytojo-asmeniniu-savybiu-ir-ziniu-igudziu-bei-gebejimu-savianalize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 00:14
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo