Mano karjeros tikslai ir strategija


Įvadas. Dabartinis mano darbas. Jam reikalingi darbo įgudžiai ir gebėjimai. Mano karjeros tikslai. Trumpalaikiai karjeros tikslai. Tarpiniai karjeros tikslai. Ilgalaikiai karjeros tikslai. Mano pasiekimai karjeroje dabartiniame etape. Mano veikla siekiant įgyti ar stiprinti su darbu susijusius įgūdžius. Mano galimybių plėtros analizė. Veiklos, kurios padės pasiekti ilgalaikį tikslą. Išvados.


Trumpai aptarsime apie mano esamą dabartinį darbą, kokių įgudžių ir gebėjimų jam reikia, mano karjeros tikslus. Taip pat ir mano karjeros pasiekimus, mano veiklą sienti įgyti ar stiprinti su darbu susijusius įgūdžius. Paaiškinsiu ką esu pasiryžusi daryti, jog pasiekčiau savo ilgalaikius užsibrėžtus tikslus.

1. DABARTINIS MANO DARBAS. JAM REIKALINGI DARBO ĮGUDŽIAI IR GEBĖJIMAI

Šiuo metu dirbu įmonėje, kuri užsiima visomis galimomis apsaugos sistemomis, priešgaisrine signalizacija, elektroniniai ryšiai, įeigos kontrolė ir kt. Įmonėje užimu projekto vadovės pareigas, kurias neperseniausiai užsitarnavau. Tokie įgūdžiai kaip mokėjimas spręsti konfliktus, atsparumas neapibrėžtumui, diplomatija ir konfidencialumas bus vis svarbesni, nes vis daugiau projektų įgyvendinama tarptautiniu mastu, nugalint kalbos ir skirtingų kultūrų barjerus. Mano darbo specifika ganėtinai paprasta, naujų projektų vystimas, subrangovų ieškojimas, derybos, brėžinių skaitymas, bei supratimas. Trumpai kokie reikalavimai yra mano darbe :

-Darbas su apsaugos/priešgaisrinės sistemomis;-Bendravimas su esamais ir naujais klientais, darbų organizavimas;-Komercinių pasiūlymų rengimas;-Pardavimų proceso vykdymas, kontrolė;-Objektų priežiūra.

Būtent šiems reikalavimams man prireikė atsakingumo, komunikabilumo, užsienio kalbos žinių (Anglų k.), kadangi visa tai man sekėsi greitai perprasti, ir sėkmingai įsivažiuoti į šią darbo specifiką, o laikui bėgant netgi tai tapo mano pomėgiu.

Projektų vadovei būtinas kompiuterinis raštingumas, be jo šiais laikais labai mažai ką galima nuveikti, juolab, kad visi projektai ir viešieji pirkimai vykstą elektroniniu būdu, tai yra vienas iš mano įgudžių. Dabar vis mažiau darbdavių reikalauja aukštojo išsilavinimo, nes dažnai tokie žmonės žino daug mažiau nei dabarbuotojas pradėjęs dirbti nuo mokyklos baigimo, ši tendencija vis populerėja, bet mano situacija kitokia, darbdavys reikalauja aukštojo baigimo diplomo, ties šiuo dalyku dabar ir dirbu.

  • Microsoft Word 5438 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1573 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Mano karjeros tikslai ir strategija
    10 - 2 balsai (-ų)
Mano karjeros tikslai ir strategija . (2020 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-karjeros-tikslai-ir-strategija.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 15:19
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo