Mano kelionė į ankstyvuosius viduramžius


Keliones aprasymas rasinys. Mano kelione rasinys. Rasinys mano kelione. Rasinelis apie kelione. Rasinelis apie laiko masina. Rasinelis kelione i ateiti. Mano svajoniu kelione rasinys. Rasinelis kelione. Kelione i praeiti rasinys. Rasinys apie kelione.

Mano kelionė į ankstyvuosius viduramžius istorijos rašinys.

Atrodo dar tik prieš kelis metus sukūrėme laiko mašiną, o dabar jau rengiamos turistinės kelionės į praeitį! Tai tapo taip madinga, kad ir aš nusprendžiau "pakeliauti". Tereikia išsirinkti laikmetį. Mane nuo seno traukė Europos istorijos laikotarpis, prasidėjęs po Vakarų Romos imperijos sužlugimo ir trukęs apie 500 metų: apytiksliai nuo 500 iki 1000-ųjų metų, tai - ankstyvieji viduramžiai. Į šį laikmetį ir nusprendžiau vykti.

Buvo graži 2312 metų vasaros popietė. Atkeliavau prie "Laiko instituto" ir užsisakiau kelionę. Kaina buvo palyginti nedidėlė, 399 juanių. Išvykau tą pačią dieną, 14:35 vietos laiku. Mūsų kelionės grupė buvo nedidelė: aš, keli kinų turistai ir gidas Sebastianas.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (522 žodžiai)
  • Dainius
  • Mano kelionė į ankstyvuosius viduramžius
    10 - 4 balsai (-ų)
Mano kelionė į ankstyvuosius viduramžius. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-kelione-i-ankstyvuosius-viduramzius.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 01:49
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo