Mano kūrybinis verslas, kurį įgyvendinsiu ese


Ese pavyzdys. Talentas kurti kazka naujo. Pirmoji mano perskaityta knyga rasinelis. Rasinelis mano draugas. Sunis mano draugas. Mano verslas darbai pavyzdziai. Mano verslas ekonomika. Mano verslas skaidres. Ese apie muzikos industrijas. Johnas howkinsas).

Mano kūrybinis verslas, kurį įgyvendinsiu.

Dažnai žmogus nepastebi, kaip kinta jo gyvenimas. Tačiau akimirkai sustojus, pokyčiai tiesiog akivaizdūs. Aš nekalbu apie išaugtas kelnes ar veide įsirėžusias raukšles, pasikeitusį muzikos repertuarą ar skaitomos knygos viršelį. Vienas labiausiai šokiruojančių pokyčių yra kūryba. Sunku įsivaizduoti, kaip stipriai išaugo jos vertė. Atrodo, jog visas pasaulis tapo priklausomas nuo kūrybiškumo. Tad jei kūryba yra toji sritis, kurioje tu jautiesi kaip žuvis vandenyje, kodėl jos nepaversti savo darbu?

Kūrybos ekonomika 2005 m. pasaulyje buvo verta apie 2,7 trilijono dolerių, tai sudaro 6,1 proc. pasaulio ekonomikos. Vadinasi, būti kūrybiškam- apsimoka. John Howkinsas, Linkolno universiteto kviestinis profesorius, glaudžiai susijęs su kūrybinėmis industrijomis ir kūrybos ekonomika, teigia, jog „kūrybos žmonės yra neracionalūs“, tad šiandien aš noriu neracionaliai supažindinti su sava novatoriška verslo idėja, kurią, remdamasi minėto autoriaus knygoje aprašytais pastebėjimais bei mintimis, stengsiuosi įgyvendinti.

„Kūrybiškumas- tai gebėjimas kurti kažką naujo, reiškiantis žmogaus ar žmonių grupės originalių ir prasmingų idėjų generavimą. Tai talentas. Taip įvyksta kaskart, kai žmogus sako ar daro kažką naujo, kažkas gimsta iš nieko arba kai kažkam yra suteikiama naujų charakteristikų.“ – teigia J. Howkinsas.

Talentą ar įkvėpimą dažniausiai sunku atrasti/surasti. Tad mano verslas paprastas: sukurti tokią platformą, kurioje idėjos į galvą veržtųsi pačios. Dažnai jaunieji kūrėjai (vadinsiu juos ir menininkais) neturi tokios vietos, kur galėtų pilnai išreikšti savo potencialą.

  • Microsoft Word 164 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (850 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mante
  • Mano kūrybinis verslas, kurį įgyvendinsiu ese
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano kūrybinis verslas, kurį įgyvendinsiu ese. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-kurybinis-verslas-kuri-igyvendinsiu-ese.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 10:05
×