Mano Odisėja rašinys (2)


Rasinys apie odiseja. Odisėja rašinis.

Mano Odisėja rašinys (2).


Mano šeima mėgsta keliauti. Kartu eame apkeliavę nemažai Vakarų Europos valstybių, o taip pat pabuvojome ir Afrikoje. Kiekviena kelionė palieka savo įspūdį atmintyje. Tačiau ar esate keliavę po knygų pasaulį? Skaitydamas jaučiuosi tarsi keliaučiau. Taigi mano odisėja – mano knygos.

Kai buvau dar mažas knygeles skaitė man mama. Tos knygelės, man atrodo, net raidžių neturėjo, jos buvo labai spalvingos. Mano vaikystės knygelių herojai buvo šuo Pifas, katinas Herkulis, meškutis Rududu. Dar atmenu vieną mamos gudrybę. Ji, skaitydama man knygą, beveik visada pakeisdavo pagrindinio veikėjo vardą mano vardu. Skaitinio pradžia galėjo skambėti taip: „Viename gražiame miško namelyje gyveno nykštukas vardu Rokas...“.

Na, bet laikas bėgo ir skaityti išmokau pats. Dar lankydamas darželį dėliojau raides ir skaičiau visur ir viską: reklaminius skelbimus, parduotuvių pavdinimus, žinutes tėvų telefonuose...

Vieną gražią rudens dieną tapau pirmoku. Tuomet mano rankose atsidūrė knyga „Mikė Pūkuotukas“. Pats žaviausias meškiukas Mikė Pūkuotukas tapo mano draugu. Kartu mes buvome nukeliavę į nuostabiąją Pūkuotynę, kurioje dėjosi keisčiausi dalykai ir ten gyveno visi, kas pažįsta Mikę Pūkuotuką. Taip pat keliavome ir į Šimtamylę girią, kurioje apalankėme visus senus pažįstamus. Kartą su šeima važiavome dviračiais į Juodkrantę. Dviračių take, įsirangiusiame tarp spygliuočių miško ir jūros aš atradau savo „Devynių pušų giraitę“. Tada man atrodė, kad tikrai tarp tų pušelių, kažkur pasislėpęs mane stebi Mikė Pūkuotukas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (916 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Rokas
  • Mano Odisėja rašinys (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Mano Odisėja rašinys (2). (2017 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-odiseja-rasinys-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:54
×