Mano psichologinis portretas


Mano psichologinis portretas. Tikslas – įdentifikuoti savo stiprybes. Uždavinys – išsirinkti 10 savo asmenybės vertybių ir jas pagrystai išanalizuoti. Darbštumas – tai viena būtiniausių vertybių bet kokioje darbo srityje. Drąsa – šį savybė manyje išsivystė nuo mažumės. Žingeidumas – manau, kad tai labai svarbi savybė. Kūribingumas – šiuo metu dirbu su renginiais. Draugiškumas – tai savybė, kuri įpatingai svarbi dirbant kolektyve. Ramumas – ateityje planuojų profesijos siekti muitinės veikloje. Savikritiškumas – manau, kad labai svarbu yra būti savikritiškam ir pripažinti savo klaidas. Greitis – manau, kad tai svarbu dirbant bet kokiame darbe. Įtarumas – nuo vaikystės domėjausi kriminaliniu pasauliu. Atidumas - savybė, kuri neatsiranda savaime. Dabartinėje savo profesijoje labiausiai vertinu kūribingumą. Šiuo metu labiausiai domina darbas. Labiausi stipri jaučiuosi tose specialybėse. Išvados - identifikuotos mano stiprybės. Naudota literatūra.


Tikslas – įdentifikuoti savo stiprybes, domėjimosi sritis, profesinei veiklai ir asmenybei aktualias vertybes bei jas pagrįsti.

Uždavinys – išsirinkti 10 savo asmenybės vertybių ir jas pagrystai išanalizuoti.

Darbštumas – tai viena būtiniausių vertybių bet kokioje darbo srityje. Save laikau labai darbščia asmenybe. Nemėgstu būti be veiklos. Baigusi vieną užduotį, iš karto imuosi naujos užduoties ir tai ,mano gyvenime, yra nesustojantis procesas.

Drąsa – šį savybė manyje išsivystė nuo mažumės. Daug laiko praleidžiu ant scenos. Turiu daug koncertinės veiklos. Tenka bendrauti su įvairiais, nepažystamais žmonėmis. Jiems pasiūlyti idėjas ir projektus, todėl, manau, kad drąsos turiu pakankamai siekti aukštumų ir profesinėje veikloje.

Žingeidumas – manau, kad tai labai svarbi savybė,norint pasiekti geriausią rezultatą , bet kokioje darbo sferoje. Visada duomiuosi naujovėmis. Skaitau daug spaudos ir literatūros. Stengiuosi kuo daugiau bendrauti su žmonėmis, kurie skątina žmogų tobulėti bei motyvuoja. Manau, kad bet kokia informacija žmogui yra naudinga, todėl stengiuosi kuo daugiau jos pasiimti sau.

Kūribingumas – šiuo metu dirbu su renginiais, todėl kūribingumas yra vienas iš svarbiausių aspektų mano darbo sferoje. Nuolatos tenka kurti scenarijų , programą. Manau, kad kūribingumas padeda dirbant bet kokioje darbo sferoje. Tai sutenkia lankstumo ,bet kokiame, problemos sprendime.

  • MS PowerPoint 96 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (660 žodžiai)
  • Kolegija
  • Silvija
  • Mano psichologinis portretas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mano psichologinis portretas. (2019 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-psichologinis-portretas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 07:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo