Mano svajonių miestas


Mano svajoniu namai rasinys. Mano svajoniu namas rasinelis. Mano svajonių namas rasinys. Rasinys mano svajoniu miestas. Rašinys apie miestą. Rašiniai apie svajones. Rasinelis mano miestas. Mano gimtasis miestas rasinys. Rašinys mano svajonių namas. Rasinelis apie svajones.

Geografijos rašinys. Mano svajonių miestas turėtų būti labai gražus, spalvotas, įdomus. Jame būtų daug žmonių ir visi jie būtų laimingi ir linksmi. Svajonių miestas turėtų būti ne didelis, bet ir ne mažas. Jame augtų daug gėlių ir medžių. Miesto viduryje būtų gražus parkas, kur vaikai galėtų linksmai žaisti, vedžioti šunis ir poilsiauti. Pro parką tekėtų ilgas upelis, kuriame plaukiotų didelės ir gražios gulbės.


Svajonių miestas turėtų būti ne didelis, bet ir ne mažas. Jame augtų daug gėlių ir medžių. Plačios, erdvios gatvės, kurios būtų apšviestos įvairiaspalviais šviestuvais, šalia kelio prisodinta medžių ir gėlių. Būtų dideli kultūros rūmai, ten atvažiavę dainininkai galėtų koncertuoti. Netoli stovėtų ir kino teatras, kuriame galėtume žiūrėti daug įvairių filmų. Kelios, bet didelės ir gražios parduotuvės, kuriose būtų galima rasti visko, ko prireiktų. Stovėtų dideli trijų aukštų namai. Juose būtų įrengta daug gražių ir erdvių butų. Kiekvienas butas būtų su dideliais ir erdviais kambariais, dideliais balkonais. Visi kambariai stilingai įrangti, išdažyti ryškiomis spalvomis ir parengti gyventi kiekvienam žmogui. Kiemai dideli, didelės smėlio dėžės mažiems vaikams. Jie žaistų ir linksmai šūkautų. Miesto vidury, dangų siektų didingas bokštas, ant kuro tupėtų daug balandžių ir kitų paukščių. Bokšto kršte būtų įrengtas didelis, gražus laikrodis, kurį matytum ir iš kito miesto galo.

Mano svajonių miestas. (2011 m. Liepos 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/mano-svajoniu-miestas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:35