Mano svajonių namas referatas


Statinio parametrų aprašymas. Statinio statybos teisinis reglamentavimas. Statinio pamatai. Pamatų įrengimo konstrukcija, technologija. Statinio grindys ant grunto. Grindys. Statinio sienos. Mūro darbai. Sienos. Statinio sienų apdaila. Vidaus sienų apdaila. Statinio perdangos. Perdangos plokščių montavimas. Grindys ant perdangos. Grindų įrengimas. Statinio pertvaros. Pertvarų įrengimas. Statinio stogas. Stogo įrengimas. Stogo dangos įrengimas. Statinio stogo apdaila. Stogo dengimas ir stogo dangos įrengimas. Pasirinktos vienos konstrukcijos statybos/įrengimo technologija. Pastolių įrengimas. Šilumos izoliacijos sluoksnio įrengimas. Aliuminio karkaso montavimas. Fasadinių plokščių montavimas. Įrankiai. Išvados. Literatūros sarašas.

Suprojektuotas dviejų aukštų gyvenamasis namas. Namą numatoma statyti Raseiniuose, naujai statomų namų kvartale, kuriame yra pravestos nuotekų šalinimo, vandentiekio, elektros tiekimo sistemos. Pastato pagrindinis fasadas bus orientuojamas į rytų pusę, kad fasadas kuriame yra daugiausiai langų, būtų pietinėje pusėje.

Sklypo plotas apie 837 m2 , vietovė lygi, apžėlusi žole, neužstatyta. Artimiausias pastatas stovi 16,95m į šiaurę nuo mano projektuojamo pastato fasado, 4m nuo šiaurinės sklypo ribos. Statybai numatytame sklype projektuojamas pastatas pagrindiniu fasadu orientuojamas į šiaurės pusę. Pastatas nutolęs nuo gatvės 11,5 m. Aplink pastatą projektuojamos nuogrindos, kurių plotis 0,6m, pėsčiųjų takai, želdiniai. Visi takai ir praėjimai išklojami betono trinkelėmis, o važiuojamoji dalis betono trinkelėmis skirtomis važiuojamosioms dalims. Nenaudojamus plotus planuojama apželdinti žole, bei pasodinti keletą medžių.

Pastato plotis 16 m, o ilgis 17 m. Pirmojo aukšto patalpų aukštis yra lygus 2,7 m, antro aukšto tai pat 2,7 m. Pastate bus 1 įėjimas iš šiaurinės pusės.

Pirmame aukšte suprojektuotos patalpos: tambūras (9 m2), svetainė (40 m2), virtuvė (10 m2), tualetas (4 m2), katilinė (6 m2), tėvų kambarys (25 m2), vaikų kambarys (16 m2),

Antrame aukšte suprojektuotos patalpos: sandėliukas (6 m2), darbo kambarys (22 m2) , vonios kambarys (6 m2),svečių kambarys (20 m2), rūbinė (8 m2), pirtis (15 m2).

Pastato natūraliam apšvietimui numatomi A+ energetinio efektyvumo klasės langai su trijų stiklų paketu.

Pastatą numatoma šildyti įrengiant kietojo kuro katilą, kur dūmai bus nuvesti į SHIEDEL dūmtraukį.

Virtuvėje, vonios kambaryje ir tualete numatyti SHIEDEL natūralios traukos vėdinimo kanalai.

2) 35 darbo dienos – ypatingo statinio statybos ir rekonstravimo projektui patikrinti.

Pamatai įgilinami žemiau Lietuvoje nustatytos grunto įšalimo ribos (1,2m) 1.3 m gylyje. Šio projektuojamo namo pamatai yra g/b juostiniai surenkamieji, kurių matmenys 238x30x58. Pamato pado matmenys: ilgis, plotis, aukštis 118x60x30. Cokolio aukštis 0,60 m. Pamatų apatinė altitudė – 1,93 m .

Pamatai yra apšiltinami iš išorinės pusės polistireninio putplasčio plokštėmis (XPS) 100mm, kurių šilumos laidumas גdec = 0,035 W/(m*K). Kad panaikinti šalčio takus, plokštės įgilinamos 0,6m į žemę. Siekiant pagerinti pamatų šiluminę izoliaciją, iš vidinės pusės, viršutinė pamatų dalis – monolitinis žiedas taip pat apšiltinamas tomis pačiomis plokštėmis. Gruntiniai vandenys yra pašalinami drenažo pagalba.

Pastate yra apšiltintas pamatas, bei sienos visu perimetru, kad išvengti šalčio tako per grindis ir netekti dalies šilumos. Šiltinant pamatą, šilumos izoliacija yra įrengiama 0,6m gylyje, ir atitinkanti visus reikalavimus. Grindims šiltinti naudojama PAROC GRS 20, šilumos izoliacija yra užliejama 60mm C20 klasės armuotu betonu, po to 20mm išlyginamuoju C20,25 betono sluoksniu. Dirbama taip kad šilumos izoliacija nebūtu pažeista. Suprojektuotame name yra 4 tipų grindys. Pirmame aukšte jos yra įrengiamos ant susmulkintos skaldos sluoksnio. Virtuvėje, tualete yra įrengiamos grindys su keramikinių plytelių danga, o kituose kambariuose yra su parketlentėmis.

Išorinės laikančios mūro sienos yra su apšiltinimu ir tinko apdaila. Sienos storis yra 470 mm. Ją sudaro: 20 mm vidaus apdaila, keraminės pilnavidurės plytos (250x120x88) , 180 mm akmens vatos PAROC FAL 1 (10mm klijų, jai pritvirtinti), armavimo skiedinys ir armavimo tinklelis, išorės apdaila iš 10mm tinko sluoksnio.

Individualiam gyvenamajam namui naudojamos kiaurymėtosios gelžbetoninės plokštės PK 63.15-8ATVT. Naudojamos tik vienos rūšies plokštės, o jų duomenys yra tokie 6280 x 1490 x 220 mm. Iš viso bus reikalinga 10 vienetų g/b plokščių.

  • Microsoft Word 1115 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3539 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Mano svajonių namas referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Mano svajonių namas referatas. (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-svajoniu-namas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 23:32
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo