Mano svajonių profesija Įkurti savo restoraną


Mano svajonių profesija. KūrėErika Cegelytė 8a TikrinoVilma Plutienė{informatikos mokytoja}. Kas yra svajonių profesija? Mano svajonių profesija Vaikų svajonių profesijos Kaip keičiasi svajonių profesija. Kiekvienas asmuo turi ar turėjo savo svajonių profesiją. Įkurti savo restoraną. Svajoju apie tai nuo 7 – erių. Vaikų svajonių profesijos. Priešmokyklinio amžiaus vaikai mėgsta piešti savo svajonių profesijas. Kaip keičiasi svajonių profesijos. Svajonių profesijos beaugant keičiasi. Svajonių profesijos, kurioms užkirsti kelią gali prastas regėjimas. KARYS Galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugumo užtikrinimo.  . UGNIAGESYS Ugniagesys gesina gaisrus įvairiuose objektuose (pastatuose. PILOTAS Pilotai dirba su sudėtingomis elektroninėmis sistemomis ir kompiuteriais, valdo daug informacijos. Ar dar siekiame savo svajonių profesijos? Informacijos šaltiniai. Ačiū už jūsų dėmesį.


Įkurti savo restoraną. Svajoju apie tai nuo 7 – erių! Kartais svajonė nutolsta, bet grįžta su dar didesniu užsidegimu!

KARYS Galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugumo užtikrinimo.  .

GELBĖTOJAS Pagrindinis gelbėtojo darbas skirtas pagalbai prie stichinių nelaimių, potvynių, gaisrų, ekologinių katastrofų, avarijų, įpatingų situacijų.

PILOTAS Pilotai dirba su sudėtingomis elektroninėmis sistemomis ir kompiuteriais, valdo daug informacijos.

  • MS PowerPoint 2439 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (205 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Erika
  • Mano svajonių profesija Įkurti savo restoraną
    10 - 3 balsai (-ų)
Mano svajonių profesija Įkurti savo restoraną. (2017 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-svajoniu-profesija-ikurti-savo-restorana.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:56
×