Mano svajonių verslas referatas


Mano produktas ir jo savybė. Paslaugų ir prekių diagrama. Mano verslo aplinka. Mano pirkėjas ir jo poreikai. Anketa mano pirkėjui.

Aš steigsiu naują individualią įmonę–masažo saloną „Frėja“. Įmonei pavadinimas parinktas pagal šio žodžio suprantama prasmę, skandinavų mitologijoje Frėja- meilės ir grožio deivė. Atėję klientai bus konsultuojami apie kūno priežiūra,bus parenkamas gydimas,taip pat klientai bus konsultuojami apie kūno priežiūros produktus,jų pasirinkimą ir naudojimą.Aš noriu užsiimti šiuo verslu,nes masažas svarbi ir aktuali paslauga.

Optimalus laikas žmonėms, kurie skubės i darbą ryte,galės užsukti į masažo saloną. Tikimąsi, kad tokios darbo valandos padės pritraukti kuo daugiau klientų. Veiklos pradžioje masažo salone dirbs savininkė- tai esu aš-savininkė,adiministratorius, sekretorė,4 masažuotojai, buhalterė (visus darbus atliks namuose,vairuotojas,valytoja. Stengsiuos, darbuotojus rinktis daugiausiai pagal pažistamų rekomendacijas,kad butų didesnis pasitikėjimas atliktais darbais ir draugiškiau vyktų darbas.Bet kaip pradedančiam dirbti grožio salonui svarbu susirasti potencialių klientų. Dar žadama skirti lėšų reklamuoti grožio centrui. Reklamos tikslas – atkreipti dėmesį į visiškai naują, greitai įsikursiančią įmonę, pabrėžti kuo ši įmonė ypatinga, ką ji gali pasiūlyti klientams, sekti naujoves.Taip pat yra būtina darbuotojų kvalifikaciją kelti. Neužtenka, tai kad kosmetologės baigė mokyklą, įgijo specialybę ir viskas. Salone dirbs tik kvalifikuotos kosmetologės Jos turėtų vykti į seminarus, lankytis parodose, kurių dėka galėtų tobulintis, ieškoti naujovių.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 268 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1198 žodžiai)
  • Loreta
  • Mano svajonių verslas referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Mano svajonių verslas referatas. (2015 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-svajoniu-verslas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:24
×