Mano tikėtina elgsena darbo vietoje


Įvadas. H. Aizenko testas. Tipologinis testas pagal MBTI. Išvados. Literatūros sąrašas.


Pasaulyje yra daugiau nei 7 mlrd. žmonių. Kiekvienas iš jų yra skirtingas, turi skirtingų charakterio ir asmenybės bruožų. Tose pačiose situacijose, visi elgiasi skirtingai. Darbo aplinkoje priima skirtingus sprendimus, todėl įvairių situacijų ir nutikimų sprendimai dažniausiai būna ne vienodi. Kiekvieno žmogaus elgesys ir sprendimai organizacijoje skirtingi, tai tarsi vizitinė kortelė, kuri palieka ilgalaikį įspūdį ir suformuoja aplinkinių nuomonę apie bendradarbius.

Šiame darbe, nagrinėsiu savo, kaip organizacijos dalyvio elgesį. Nustatysiu ir nagrinėsiu savo asmenybės temperamento tipą pagal H. Aizenko testą ir savo asmenybės tipą pagal MBTI testą. Šių testų pagalba bus galima nuspręsti, koks aš darbuotas.

Choleriko temperamento tipą galima apibūdinti tokiais teiginiais: įžeidus, pernelyg jautrus, nerimstantis, agresyvus, permainingas, impulsyvus, optimistas, aktyvus.

Galiu teigti, kad H. Aizenko testas, mano temperamentą nustatė teisingai. Esu energingas ir veiklus, nemėgstu sėdėti vietoje. Visada turiu turėti kažkokios veiklos. Kalbu garsiai, kalboje dažnai galima išgirsti įsakymo tonų. Greitai susijaudinu ir susiginčiju. Dažnai padidėja jautrumas. Mėgstu padėti kitiems, net ir be atlygio. Nemėgstu pralaimėti ginčų ir ypač pripažinti, kad buvau neteisus. Pasėkoje šios savybės iškyla agresija. Tačiau iš šios neigiamos savybės atsiranda teigiamų, padidėja ryžtingumas, atkaklumas, iniciatyvumas, užsispyrimas. Dažnai pasireiškia negatyvizmo pažymiai, bet jie padeda siekti tobulumo atliekamoje veikloje. Esu gana agresyvus ir todėl dažnai įsiveliu į konfliktus.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (978 žodžiai)
  • Domas
  • Mano tikėtina elgsena darbo vietoje
    10 - 9 balsai (-ų)
Mano tikėtina elgsena darbo vietoje. (2016 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-tiketina-elgsena-darbo-vietoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:44
×