Mano ugdymo filosofija


Idealizmas kaip ugdymo filosofija. Ugdymo filosofija egzistencializmas ivadas. I kanto ugdymo filosofija. Ugdymo filosofija referatas. Ugdymo kryptis idealizmas. Idealizmas ugdyme. Savo ugdymo filosofija.

Įvadas. Egzistencializmas. Idealizmas. Mano ugdymo tikslai. Ugdytojo vaidmuo ugdyme. Ugdytinio vaidmuo ugdyme. Mano ugdymo filosofijos palyginimas su egzistencializmo ir idealizmo filosofijų idėjomis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Turbūt retas šiuolaikinis žmogus užaugo neugdomas. Vieniems iš mūsų ugdymas buvo tarsi malonumas, tačiau kitiems – kančia. Šiame darbe aš aprašysiu kaip aš įsivaizduoju save ugdytojos vaidmenyje ir ką darysiu, kad ugdymas taptų kuo labiau efektyvesnis. Aš pasirinkau egzistencializmo ir idealizmo filosofines kryptis, nes jos yra arčiausiai mano ugdymo filosofijos.

Darbo tikslas: aprašyti savo ugdymo filosofiją, lyginant su idealizmo ir egzistencializmo ugdymo filosofijomis ir jų idėjomis.

Darbo uždaviniai:

1.Aptarti egzistencializmo, kaip ugdymo filosofijos svarbiausias idėjas;

2.Aptarti idealizmo, kaip ugdymo filosofijos svarbiausias idėjas;

3.Aprašyti savo ugdymo filosofiją, savo ugdymo tikslą, savo, kaip ugdytojos vaidmenį, ugdytinio vaidmenį;

4.Palyginti savo ugdymo filosofiją su egzistencializmo ugdymo filosofija;

5.Palyginti savo ugdymo filosofiją su idealizmo ugdymo filosofija;

6.Padaryti išvadas.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1727 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Mano ugdymo filosofija
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano ugdymo filosofija. (2013 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-ugdymo-filosofija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 08:00
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo