Mano vaidmuo aplinkoje be šiukšlių


Rasinys apie siuksles. Rasiniai apie siuksles. Rasinys apie siuksliu rusiavima. Eilerasciai apie siuksliu rusiavima. Anglu rasinys apie siuksliu rusiavima. Eilerasciai apie rusiavima. Anglu rasiniai apie rusiavima. Rašiniai apie šiukšlių rūšiavimą. Ketureilis apie rusiavima. Trumpas pasakojimas apie siuksliu rusiavima anglu kalba.

Mano vaidmuo aplinkoje be šiukšlių rašinys.

Kiekvieną pavasarį aš su savo mokyklos draugais dalyvauju akcijoje ,,Darom“. Kai nutirpsta sniegas ir pasirodo visos šiušklės, kurios buvo pasislėpusios po sniegu, visi kartu imame grėblius, šluotas, maišus ir išeiname tvarkyti mūsu rajono (mokyklos) aplinkos. Rezultatas mane stebina – surinktų šiukšlių maišų krūva didžiulė. Dar mano mokykla, kartu su kitomis 5000 mokyklų iš 150 šalių dalyvauja tarptautiniame projekte ,,ENO tree planting day“. Mes kiekvieną rudenį pasodiname medį mokyklos teritorijoje ir taip prisidedame prie švaresnės gamtos. Tokių akcijų ir projektų metu gaunu daug ekologinių žinių. Todėl gerai žinau, norint išsaugoti švarią bei sveiką aplinką privalome šiukšles rūšiuoti, nes didžiąją atliekų dalį sudaro vertingos medžiagos, kurias galima perdirbti ir pagaminti reikalingų daiktų. Šiukšles geriausia rūšiuoti ten, kur jos kaupiasi – savo namuose.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (273 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mano vaidmuo aplinkoje be šiukšlių
    10 - 2 balsai (-ų)
Mano vaidmuo aplinkoje be šiukšlių. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-vaidmuo-aplinkoje-be-siuksliu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:24
×